jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۷۵۸۰   ۰۷ دی ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۶

بر اثر تیراندازی در یک سالن بولینگ در ایالت ایلینوی آمریکا حداقل ۳ نفر کشته و ۳ نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، دن اوشی رئیس پلیس راکفورد گفت: در حادثه تیراندازی در یک سالن بولینگ در شهر راکفورد ایالت ایلینوی در روز شنبه حداقل 3 نفر کشته و 3 نفر دیگر زخمی شدند. وی افزود: یک نفر در ارتباط با این تیراندازی بازداشت شده است. 2 نفر از کسانی که هدف تیراندازی قرار گرفته اند، نوجوان بوده اند.
 
۶ کشته و زخمی در تیراندازی ایلینوی آمریکا
وی از ارائه اطلاعات درباره قربانیان و فرد بازداشت شده خودداری کرده است.
این سالن بولینگ در شهر راکفورد واقع در 80 مایلی شمال غرب شیکاگو بوده است.
رئیس پلیس راکفورد تاکید کرد: پس از دریافت پیام مربوط به تیراندازی در این سالن بولینگ، ماموران در صحنه حاضر شده و یک نفر را بازداشت کرده اند. زمانی که افسران به صحنه وقوع جرم رسیدند، فرد مظنون و تیرانداز همچنان در ساختمان بود. هیچ یک از ماموران پلیس برای بازداشت این فرد مظنون اقدام به شلیک نکرده است.
وی گفت: در شرایط کنونی هنوز هیچ چیزی قطعی نیست ولی به نظر می رسد این تیراندازی به صورت تصادفی بوده و هدف خاصی مد نظر مهاجم نبوده است.
امسال یکی از مرگبارترین سالها برای این شهر آمریکا از سال 1965 میلادی به شمار می رود و تاکنون 35 قتل در این شهر در سال 2020 رخ داده است. در سال 1965 نیز 31 قتل در این شهر به وقوع پیوسته بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها