jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۷۵۸۰   ۰۷ دی ۱۳۹۹  |  ۱۰:۳۶

بر اثر تیراندازی در یک سالن بولینگ در ایالت ایلینوی آمریکا حداقل ۳ نفر کشته و ۳ نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، دن اوشی رئیس پلیس راکفورد گفت: در حادثه تیراندازی در یک سالن بولینگ در شهر راکفورد ایالت ایلینوی در روز شنبه حداقل 3 نفر کشته و 3 نفر دیگر زخمی شدند. وی افزود: یک نفر در ارتباط با این تیراندازی بازداشت شده است. 2 نفر از کسانی که هدف تیراندازی قرار گرفته اند، نوجوان بوده اند.
 
۶ کشته و زخمی در تیراندازی ایلینوی آمریکا
وی از ارائه اطلاعات درباره قربانیان و فرد بازداشت شده خودداری کرده است.
این سالن بولینگ در شهر راکفورد واقع در 80 مایلی شمال غرب شیکاگو بوده است.
رئیس پلیس راکفورد تاکید کرد: پس از دریافت پیام مربوط به تیراندازی در این سالن بولینگ، ماموران در صحنه حاضر شده و یک نفر را بازداشت کرده اند. زمانی که افسران به صحنه وقوع جرم رسیدند، فرد مظنون و تیرانداز همچنان در ساختمان بود. هیچ یک از ماموران پلیس برای بازداشت این فرد مظنون اقدام به شلیک نکرده است.
وی گفت: در شرایط کنونی هنوز هیچ چیزی قطعی نیست ولی به نظر می رسد این تیراندازی به صورت تصادفی بوده و هدف خاصی مد نظر مهاجم نبوده است.
امسال یکی از مرگبارترین سالها برای این شهر آمریکا از سال 1965 میلادی به شمار می رود و تاکنون 35 قتل در این شهر در سال 2020 رخ داده است. در سال 1965 نیز 31 قتل در این شهر به وقوع پیوسته بود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها