jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۹۳۸۴ ۰۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۱۹

باشگاه پرسپولیس شایعه درباره کسر قرارداد مهاجم محروم خود را تکذیب کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش سه، عیسی ال کثیر که در نقل و انتقالات تابستانی به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شد و توانست نمایشی درخشان در لیگ قهرمانان آسیا از خود به جا بگذارد، در ادامه با توجه به شادی گلش که به زعم کنفدراسیون آسیا توهین نژادپرستی محسوب می‌شد، با محرومیت شش ماهه مواجه شده است.

 

  شایعه کسر قرارداد آل‌کثیر تکذیب شد

 

در این زمینه باشگاه پرسپولیس پیش از این قصد داشت با فسخ قرارداد عیسی آل کثیر یک جای خالی برای جذب بازیکنی جدید باز کند که این موضوع با توجه به عدم توافق با بازیکنان مدنظر بی نتیجه ماند.

 

در این رابطه اما شایعاتی عجیب طی روزهای اخیر در فضای مجازی و برخی سایت ها شکل گرفته که حاکی از کاهش قرارداد این بازیکن از سوی باشگاه با توجه به محرومیت شش ماهه آل کثیر است. موضوعی که بلافاصله از سوی مدیران تیم تکذیب شد و آنها مدعی هستند چنین اقدامی را صورت نداده‌اند و آل کثیر با همان قرارداد قبلی و بدون جریمه انضباطی از سوی باشگاه، به کار ادامه خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر