jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۸۹۳۴۹   ۰۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۱۲

در داستان بازی‌های معروف انقدر از زامبی‌ها و قاتل‌ها و سرباز‌ها شنیده‌ایم که یک داستان متفاوت کاملا ما را به وجد می‌آورد و سازندگان بازی Oddmar هم از همین راه به قلب بازیکنان راه پیدا کرده‌اند. Mobge این پلتفرمر خوش‌ساخت را ابتدا برای موبایل منتشر کرده و پلتفرم‌های دیگر باید فعلا منتظر باشند!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیجیاتو،داستان بازی زندگی وایکینگ‌ها را روایت می‌کند که در ابتدا افتخارآمیز و عالی بود و همه برای رسیدن به والهالا می‌جنگیدند. والهالا بهشت وایکینگ‌ها است و طبق باورشان کسی به والهالا می‌رود که قهرمانی جنگجو و پر افتخار باشد و این برای Oddmar، قهرمان بازی که یک وایکینگ تنبل است غیرممکن به نظر می رسد.

 

بازی Oddmar
 

 

Oddmar دشمنان را نمی‌کشد، به شکار نمی‌رود، حتی تمایلی ندارد که راه برود و آنقدر از بقیه کمک خواسته که همه از دستش خسته شده‌اند؛ به همین دلیل او را مأمور می‌کنند تا تمام جنگل را بسوزاند و اگر این مأموریت را به پایان نرساند مثل دوستش Vaskr از دهکده اخراج می‌شود. او هم از خطراتی که در راه هست می‌ترسد، هم راهی جز این ندارد.چطور باید تمام جنگل را بسوزاند؟ اصلا چرا باید این کار را انجام بدهد؟

 

بازی Oddmar
 

 

همه این اتفاقات دست به دست هم می‌دهند که Oddmar وارد ماجراجویی‌هایی شود که خودش قصد وارد شدن به آن‌ها را نداشته. همین موضوع هم اتفاقات بامزه و جالبی را در طول داستان رقم می‌زند و باعث می‌شود که همیشه به ادامه کشش داشته باشید.

 

بازی Oddmar
 

 

البته که این داستان خوب، یک گیم‌پلی خوب هم می‌خواهد که خوشبختانه این موضوع در بازی برآورده شده. برای کنترل کاراکتر،‌ با کشیدن انگشت روی سمت چپ صفحه می‌توانید او را به هر طرف که بخواهید هدایت کنید، در سمت چپ هم با یک بار لمس صفحه رو به بالا بپرید و با دو و سه بار لمس رو به بالا دو نوع مختلف حمله را تجربه کنید. کنترل‌های بازی و طراحی مکانیزم‌ها کاملا روان است و در کنار طراحی سطح‌بندی‌شده مراحل بازی Oddmar کار را برای بازیکنان راحت‌تر می‌کنند.

 

بازی Oddmar
 

 

برای مبارزه با دشمنان هم می‌توانید مثل سوپر‌ماریو روی سرشان بپرید یا از شمشیر و سپر از خودتان دفاع کنید. بعد از هر چند مرحله‌ای که می‌گذرانید، تعداد سکه‌های جمع‌آوری شده زیاد می‌شود و این امکان به وجود می‌آید که شمشیر و سپر را ارتقا بدهید.

 

بازی Oddmar
 

 

هر مرحله چند ماموریت اضافی هم دارد و گاهی چنان جذب بازی می‌شوید که ناخودآگاه یک مرحله را چندبار تکرار می‌کنید تا با محیط آشنا شوید، رازها را پیدا کنید و با دشمنان بجنگید، البته همه‌ به راحتی شکست نمی‌خورند اما سختی بازی متعادل نگه داشته شده و شما را دلزده نمی‌کند.

Oddmar به عنوان یک بازی پلتفرمر، گیم‌پلی خوبی دارد و کنترل مناسب و روانش باعث می‌شود که تا انتها نسبت به آن کشش داشته باشید. هر چند که داستان، نقش محوری را در جذابیت این بازی ایفا می‌کند و به دلیل قدرتمندی تبدیل می‌شود که همیشه عطش دانستن اتفاق بعدی را داشته باشید و ماجراجویی‌ با Oddmar را تا انتها ادامه دهید.

همه نکات درخشانی که در تجربه‌ی این بازی وجود دارند و سعی کردیم به آن‌ها بپردازیم، باعث شده که Oddmar عنوان پلتفرمر جذاب و سرگرم‌کننده‌ای باشد و طیف گسترده‌ای از کاربران را راضی کند. توصیه می‌کنیم حتما این بازی را دانلود و روی گوشی امتحان کنید تا لذت تجربه پلتفرمر آن را خودتان بچشید. Oddmar برای آی او اس و اندروید منتشر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر