jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۷۸۹۶   ۲۷ آبان ۱۳۹۹  |  ۲۰:۲۵

فرمانده انتظامی استان یزد

نقره داغ قاچاقچیان افیونی در یزد

فرمانده انتظامی استان گفت: در عملیات ماموران پلیس، پنج قاچاقچی با ۲۲۹ کیلو حشیش و ۱۷۲ کیلو تریاک دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، سردار عباسعلی بهدانی فرد اظهار داشت: در راستای مبارزه با باند‌های وارد کننده مواد افیونی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد با کار گسترده اطلاعاتی متوجه شدند قاچاقچیان قصد جابجایی یک محموله افیونی را دارند.
 
نقره داغ قاچاقچیان افیونی در یزد
وی با اشاره به رصد دقیق اطلاعاتی و شناسایی ۲ دستگاه خودروی پژو حامل موادمخدر در محور مهریز به یزد افزود: ماموران شب گذشته در یک عملیات ضربتی خودرو‌ها را در یزد متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد ضمن اشاره به دستگیری پنج نفر از سوداگران مرگ گفت: ماموران انتظامی در بازرسی انجام شده ۴۰۱ کیلو موادافیونی شامل ۲۲۹ کیلو حشیش و ۱۷۲ کیلو تریاک را کشف کردند.

بهدانی فرد ادامه داد: قاچاقچیان که قصد انتقال این محموله افیونی از جنوب شرق کشور به استان‌های مرکزی را داشتند به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر