jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۴۴۸۵   ۱۲ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۲:۱۳

اوج گیری دوباره کرونا در ایتالیا باعث شده تا خبرهایی از تعطیلی دوباره رقابت های سری آ شنیده شود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، به نقل از سایت «فوتبال ایتالیا»، بحران کرونا در کشور ایتالیا دوباره اوج گرفته و دولت می خواهد پروتکل های جدیدی را ارائه کند و محدودیت ها را بیشتر کند تا این بحران را پشت سربگذارد.

 

در همین راستا احتمال دارد بار دیگر رقابت های سری آ به حالت تعلیق دربیاید. در همین رابطه گابرئیل گرافینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد نامه ای را به ورزش وزیر ورزش و بهداشت ارسال کرده تا درباره این موضوع گفت و گو کند.

 

      احتمال تعطیلی مجدد سری‌ آ زیاد شد

 

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا خواهان تعطیل نشدن مجدد سری آ است چون در این مدت فوتبال این کشور ضرر مالی هنگفتی کرده و در صورت تعطیلی مجدد می تواند ورزش این کشور را وارد بحرانی بزرگ کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر