jamejamsara
سرا خانواده کد خبر: ۱۲۸۱۱۱۷ ۲۷ مهر ۱۳۹۹  |  ۲۳:۰۱

اداره غذا و داروی آمریکا هشدار داده که برخی شرکت های دارویی در این کشور مکمل های شیمیایی خطرناکی را به قرص های مکمل غذایی اضافه می کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، اداره غذا و داروی آمریکا تصریح کرده که مواد شیمیایی که به تازگی به برخی مکمل های غذایی در این کشور اضافه شده اند، مورد تایید این اداره نیستند و لذا از امنیت کافی برخوردار نیستند.

ادعاهای دروغ شرکت های دارویی آمریکایی

بر همین اساس برای اقناع مخاطبان برای خرید این مکمل ها از تبلیغات دروغین و خطرناکی استفاده می‌شود.

به عنوان مثال گفته می شود که مکمل های یادشده می توانند سرطان را درمان کنند و با این ادعای غلط بیماران در خطر کنار گذاشتن روش های درمانی مطمئن و ایمن مقابله با سرطان قرار می گیرند.

یکی از مواد شیمیایی اضافه شده به مکمل های غذایی کلرید سزیم نام دارد و اداره غذا و داروی آمریکا تاکید کرده که نحوه افزوده شدن آن به مکمل های یاد شده مورد تایید نیست و ادعاهای طرح شده در مورد خواص درمانی آن نیز غلط است. شرکت های تولید کننده مکمل های مذکور هنوز در این زمینه واکنشی از خود نشان نداده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر