jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۱۲۸۰۷۱۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۵۲

دانستن برخی خصوصیاتی که مردان حسابی بر روی آن حساسند و باز گو کردن این خصوصیات از سوی زنان باعث تلخی زندگی مشترک می شود.

title

این خصوصیات را به روی مردان نیاورید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ساعد نیوز ،مردان نیز مانند زنان روی بسیاری از مسائل حساسند و دوست ندارند کسی از این خصوصیاتشان حرفی بزند . شاید برایتان پیش آمده باشد که با بازگو کردن برخی از خصوصیات همسرتان در جمع او به شدت واکنش نشان داده و ناراحت می شود . اگر نمی دانید چه خصوصیاتی وجود دارد که مردان بر روی آن حساسند،این بخش را خوانید.

توانایی مالی و پول

مردان دوست ندارند که همسرشان درباره وضعیت مالی و پولی آنها در برابر فردی دیگر صحبت کنند و یا با کنایه در این باره حرف بزنند زیرا تصور آنها این است که میزان سرمایه و قدرت مـالی آنها منعکس کننده ارزشهای درونیشان است. بنابراین حرف زدن در مورد درآمد و وضعیت مالی بـه غـرور او لطمه می زند پس هیچگاه در برابر دیگران در این باره صحبت نکنید چرا که تاثیر ناگواری در روحیه و غرور مرد برجای خواهد گذاشت و باعث می شود او خودش را با مردان دیگر مقایسه نموده و سرخورده شود.

 

موی سر

مردان به موی سر خود اهمیت زیادی می دهند و نسبت به آن حساسند زیرا می پندارند با از دست دادن موی سرشان جذابیت آنها کمتر می شود . اگر همسرتان قادر به درمان ریزش موی خود نیست و پول کافی برای درمان ندارد ، دائما به او گوشزد نکنید که موهایت در حال ریختن است و در معرض کچل شدن قرار داری زیرا او خودش با نگاه در آینه به این موضوع پی برده است و گفتن شما باعث سرخوردگی و افسردگی او می شود.

قد

یکی از ویژگی های ظاهری که تاثیر زیادی در جذابیت مردان دارد ، قد است اما برخی از مردان قد کوتاهی دارند . اینگونه مردان اگر چه قدرتمند و از نظر اجتماعی قوی باشند اما نمی توانند کاری زیادی برای بلند شدن قدشان انجام دهند . پس اگر همسرتان قد کوتاهی دارد در برابر دیگران در مورد قد او صحبت نکنید زیرا مردان بر روی قدشان حساسند وغرورشان با صحبت درباره قد جریحه دار می شود.

 
 

سن

اگر فکر می کنید فقط خانم ها هستند که دوست ندارند در مورد سن و سالشان صحبت کنند در اشتباهید زیرا آقایان نیز به سن شان حساسیت نشان می دهند و دوست ندارند همسرشان جملاتی مانند " داری پیر می شی " و امثال این را به آنها بگوید . بیان این جملات از طرف همسرشان ، مردان را ناراحت می کند چرا که آنها فکر می کنند با پیر شدن جذابیتشان کاهش یافته و دیگر همسرش او را مانند سابق جذاب و قدرتمند تلقی نمی کند پس هرگز به پیر شدن و شکسته شدن همسرتان اشاره نکنید .

بدگویی

مردان دوست ندارند جلوی جمع مخصوصا اعضای خانواده و دوستان از او بد بگویید . اگر در مقابل دیگران از همسر یا نامزدتان بد بگویید او می پندارد چه قدر نادانید که با او زندگی می کنید و همچنین دیگر او به شما اعتماد نخواهد کرد . پس همیشه در مقابل دیگران مردتان را تحسین کنید و تا او همیشه قدردان شما باشد .

 
 

حقوق

برخی از زنان شاغل همیشه در آمد خود را به همسرشان یادآوری می کنند و "پول من " می کنند و یا می گویند که من از تو بیشتر حقوق می گیرم . اینگونه خانم ها مستقیما غرور همسرشان را هدف می گیرند و اقتدار و قدرت همسر خود را زیر سوال می برند پس هیچگاه پول تو من نکنید و برای زندگیتان هر دو تلاش کنید تا همیشه موفق باشید.

شغل

برخی از آقایان روی شغل خود حساس هستند و با اینکه شغلشان از نظر شما به دردبخور و خوب نیست اما تعصب خاصی روی شغل خود دارند و دوست ندارند کسی درباره شغلشان بدگویی کند . پس هیچگاه از نوع شغل همسر، مدت زمان کار همسر، میزان درآمد،محل کار،... زیاد گله نکنید زیرا شریک زندگی همسرشان هستند و قرار نیست در زندگی شغلی وی ، بیش از حد مداخله کنند .

 
 

رابطه جنسی

هیچگاه به همسرتان نگویید که تو دیگر مانند گذشته نیستی و در رابطه جنسی مثل قبل عمل نمی کنی چرا که این حرف شما او را بیش از حد ناراحت می کند و باعث می شود او همیشه احساس عدم اعتماد به نفس نماید و همیشه از شما دلخور باشد .

 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر