jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۸۰۳۱۹ ۲۳ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۰۲

کمپانی آمازون به‌تازگی به‌صورت رسمی اعلام کرده است که به‌زودی بازی Crucible که به‌عنوان رقیبی برای Call of Duty ساخته‌شده بود، از دسترس خارج خواهد شد.

title

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا،کمپانی آمازون در ابتدای امسال سعی کرد که با عرضه دوباره بازی سطح بالایی به نام Crucible وارد دنیای بازی‌های کامپیوتری شود. این بازی چندنفره در ماه مه به بازار عرضه شد اما چندی از عمر آن نگذشته بود که این بازی دوباره به حالت بتا درآمد.

امروز این تیم با عرضه یک پست اعلام کرد که پس از دریافت بازخوردهای این بازی در دوران بتا، تصمیم گرفته است که توسعه آن را به‌صورت کامل متوقف کند.

شکست رسمی آمازون در تولید بازی‌های کامپیوتری

هزینه انجام شده برای تمامی خریدهای درون برنامه این بازی به کاربران بازگردانده می‌شود و تیم سازنده این بازی به پروژه‌ای دیگر در آمازون گیمز به نام نیو ورلد منتقل خواهد شد.

روند تعطیلی این بازی به این صورت است که در ابتدا پلی تست نهایی اجرا خواهد شد و پس از آن در یک رخداد از این بازی خداحافظی خواهد شد. پس از آن بازیکنان می‌توانند تا 9 نوامبر که تاریخ خاموش شدن سرورهای این بازی است، به گیم های کاستوم دسترسی داشته باشند.

آمازون سعی کرد که با عرضه این بازی در برابر بازی‌هایی نظیر Call of Duty، Valorant و Overwatch قد علم کند اما درنهایت به‌هیچ‌عنوان نتوانست در این زمینه موفق شود. هم‌اکنون باید منتظر بود و دید که چه بر سر سایر پروژه‌های بازی آمازون خواهد آمد و آیا آن‌ها می‌توانند به موفقیت برسند یا درنهایت با شکست مواجه خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر