title
کمپانی آمازون به‌تازگی به‌صورت رسمی اعلام کرده است که به‌زودی بازی Crucible که به‌عنوان رقیبی برای Call of Duty ساخته‌شده بود، از دسترس خارج خواهد شد.
کد خبر: ۱۲۸۰۳۱۹

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا،کمپانی آمازون در ابتدای امسال سعی کرد که با عرضه دوباره بازی سطح بالایی به نام Crucible وارد دنیای بازی‌های کامپیوتری شود. این بازی چندنفره در ماه مه به بازار عرضه شد اما چندی از عمر آن نگذشته بود که این بازی دوباره به حالت بتا درآمد.

امروز این تیم با عرضه یک پست اعلام کرد که پس از دریافت بازخوردهای این بازی در دوران بتا، تصمیم گرفته است که توسعه آن را به‌صورت کامل متوقف کند.

شکست رسمی آمازون در تولید بازی‌های کامپیوتری

هزینه انجام شده برای تمامی خریدهای درون برنامه این بازی به کاربران بازگردانده می‌شود و تیم سازنده این بازی به پروژه‌ای دیگر در آمازون گیمز به نام نیو ورلد منتقل خواهد شد.

روند تعطیلی این بازی به این صورت است که در ابتدا پلی تست نهایی اجرا خواهد شد و پس از آن در یک رخداد از این بازی خداحافظی خواهد شد. پس از آن بازیکنان می‌توانند تا 9 نوامبر که تاریخ خاموش شدن سرورهای این بازی است، به گیم های کاستوم دسترسی داشته باشند.

آمازون سعی کرد که با عرضه این بازی در برابر بازی‌هایی نظیر Call of Duty، Valorant و Overwatch قد علم کند اما درنهایت به‌هیچ‌عنوان نتوانست در این زمینه موفق شود. هم‌اکنون باید منتظر بود و دید که چه بر سر سایر پروژه‌های بازی آمازون خواهد آمد و آیا آن‌ها می‌توانند به موفقیت برسند یا درنهایت با شکست مواجه خواهند شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها