دفع انرژی منفی خانه با سرکه و نمک

برای از بین بردن و دفع انرژی منفی موجود در خانه و یک محل نیاز نیست شما کار خاصی انجام دهید سرکه و نمک بهترین دفع کننده هستند.
برای از بین بردن و دفع انرژی منفی موجود در خانه و یک محل نیاز نیست شما کار خاصی انجام دهید سرکه و نمک بهترین دفع کننده هستند.
کد خبر: ۱۲۷۹۷۳۴

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا ،آیا جریان انرژی را در منزل احساس می کنید؟ در بعضی مکان ها احساس ناراحتی می کنیم این به دلیل انرژی منفی آن مکان است. انرژی منفی مسئله مهمی است که روی بسیاری از خانه ها تاثیر می گذارد و از بین بردن انرژی منفی کار بسیار دشواری است. به گزارش نمناک اگر متوجه این انرژی منفی در منزل خود شدید باید در پی راه حلی برای از بین بردن این انرژی باشید.

دفع انرژی منفی با نمک

با آب نمک و سرکه انرژی های منفی را دفع کنید

مواد لازم :

نمک

آب

لیوان شفاف

سرکه سفید

نمک و سرکه را داخل لیوان با هم ترکیب کنید و لیوان را در محلی قرار دهید که بیشتر اوقات را آنجا سپری می کنید و آن را 24 ساعت متوالی دست نخورده نگه دارید، بعد از یک روز متوجه می شوید که سطح نمک بالا آمده این کار را مجددا تکرار کنید تا سطح نمک پایین بیاید. از تمیزی لیوان بعد از هر بار استفاده مطمئن باشید این روش برای جذب انرژی های منفی منزل بسیار کارآمد است.

نمک یکی از راه حل های درمان انرژی منفی در مدت کوتاه است که باعث تولید یون های مثبت در منزل می شود و محیطی سالم می سازد که برای افراد مناسب است. ممکن است افراد با بکار بردن این روش حتی از بسیاری از بیماری ها که در اثر ناراحتی های روحی ایجاد می شود جلوگیری کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها