jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۷۹۵۳۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۰۶

توئیتر تغییراتی بنیادین در ویژگی‌های خود ایجاد کرد تا از انتشار اخبار جعلی جلوگیری کند و محتوا را در پلتفرم خود ارتقا دهد.

title

توئیتر اعلام کرد توئیت‌هایی که افراد را ترغیب می‌کند در فرایند انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دخالت کنند یا نتایج را دستکاری کنند، حذف خواهد کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا، این شبکه اجتماعی در یک پست وبلاگی اعلام کرد از هفته آینده کاربران قبل از بازنشر توئیتی که برچسب «گمراه کننده» دارد، با هشداری روبرو می‌شوند که اطلاعات معتبر را به آنها نشان می‌دهد.

همچنین این شبکه اجتماعی هشدارها و محدودیت‌های بیشتری بر توئیت‌هایی وضع می‌کند که به سیاستمداران مانند کاندیداهای ریاست جمهوری و کاربران آمریکایی متعلق است که بیش از ۱۰۰ هزار فالور دارند.

در کنار این موارد توئیتر اعلام کرد قابلیت بازنشر، پاسخ دهی و تعداد لایک توئیت‌هایی که برچسب راستی آزمایی دریافت می‌کنند نیز خاموش می‌شود.

تغییرات بنیادین در توییتر اعمال می‌شود

در کنار این موارد شبکه اجتماعی از چند اقدام موقت برای کند کردن جریان محتوا خبر داده است. به عنوان مثال از ۲۰ اکتبر تا آخر هفته ای که انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود، کاربران سراسر جهان با فشار کلید «بازنشر» به گزینه «کوت توئیت» هدایت می‌شوند و به این ترتیب افراد تشویق می شوند اظهار نظرخود را به یک پیام اضافه کنند.

از سوی دیگر این شرکت الگوریتم‌های توصیه خود را تغییر می‌دهد و از این پس محتوایی که فالوئرهای کاربر پسندیده‌اند، در تایم لاین او ظاهر نمی‌شود.

به نوشته تلگراف طبق پست وبلاگی ویجایا گاد (رئیس اعتماد و ایمنی توئیتر) و کیوان بیک پور(رئیس بخش طراحی محصول توئیتر)، این شبکه اجتماعی سعی دارد محتوا را ارتقا دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر