مردان عاشق این زن ها هستند

مردان عاشق و شیفته چه زنانی می شوند؟

اکثر مردان جذب زنی می‌شوند که با او سه چیز به دست آورند: در درجه ی اول لذت، درجه ی دوم آرامش و در درجه ی سوم پیشرفت است چرا که از لذت آرامش به دست می آید و با رسیدن به آرامش می توان راه های پیشرفت را هموار کرد.
کد خبر: ۱۲۷۸۷۳۳

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت خبری ساعد نیوز ، اگر می خواهید زن ایده آل همسرتان باشید بهتر است بدانید که مردان از چه زنانی خوششان می آید؟

 هر رابطه ی زناشویی روزهای اول با شور و حرارت زیادی همراه است که باگذشت زمان کم‌کم این اشتیاق خاموش می‌شود اما شاید بپرسید که چه اتفاقی می افتد که برخی از زوج ها آن شور و حرارت قبل را ندارند؟ باید بگوییم که هیچ اتفاقی نمی افتد بلکه تنها طرفین از یکدیگر چیزهایی می بینند که ذوق اولیه شان را کمرنگ می کند. استحکام زندگی مشترک نیاز به تدابیری دارد که اگر کوتاهی شود لطمه‌های جبران‌ناپذیری خواهد داشت. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که یک زن برای داشتن زندگی آرام و جذاب چه‌کارهایی باید انجام دهد تا ازجمله زن‌های توی ذوق زن نباشد! 

مردان عاشق و شیفته چه زنانی می شوند؟

اکثر مردان جذب زنی می‌شوند که با او سه چیز به دست آورند: در درجه ی اول لذت، درجه ی دوم آرامش و در درجه ی سوم پیشرفت است چرا که از لذت آرامش به دست می آید و با رسیدن به آرامش می توان راه های پیشرفت را هموار کرد.

درست است که مردان با چشمشان عاشق می‌شوند و ظاهر برای مردان بی‌اندازه مهم است اما این مسئله به‌تنهایی کافی نیست و مردان برای آنکه جذب یک زن شوند دوست دارند که همسرشان ویژگی‌های دیگری هم داشته باشد:


پایه و همراه بودن


یکی از مسائلی که زن را برای مرد جذاب می کند پایه و همراه نبودن در شرایط مختلف با همسر است. یک زن جذاب و دوست‌داشتنی سعی می‌کند در هر شرایطی همراه همسرش باشد و به قولی او را تنها نگذارد. زن پایه باید این‌گونه باشد:

-وقتی همسرش در حال تماشای فیلمی است مدام در آشپزخانه مشغول کار کردن نباشد و جلوی چشم شوهرش مثل کوزت کار نکند بلکه کار خانه را تعطیل کند و چند لحظه‌ای در کنار همسرش بنشیند و با یکدیگر فیلم نگاه کنند.

- برای مهمانی و یا مسافرت رفتن هزار بار نگوید:"حوصله ندارم"؛ شما دیگر تنها نیستید، نباید تنها شرایط خودتان را در نظر بگیرید. به خاطر همسرتان به مسافرت و مهمانی بروید و در بازی‌ها و هیجانات، همسرتان را همراهی کنید؛ مثل یک رفیق پایه ی شوهرتان باشید. این مسئله هم‌سطح انرژی خودتان را بالا می‌برد و هم همسرتان را و از همه مهم‌تر باعث ایجاد صمیمت زیادی در رابطه‌تان خواهد شد.


شاداب و خندان


مردها دوست دارند که همسرشان را شاداب ببینند چه ازنظر درونی و چه ازنظر ظاهری. زنی که همیشه اخم می‌کند و ظاهری جدی دارد نشان می‌دهد که ازنظر درونی از شادابی چندانی برخوردار نیست؛ همچنین ظاهر ژولیده و نامرتب هم چندان برای مردان خوشایند نیست لذا آراستگی خودتان را در هر حالتی حفظ کنید؛ همان‌قدر که به فکر چی پوشیدن برای مهمانی و عروسی و سرکار و ... هستید کمی هم دغدغه ی لباس چی پوشیدن برای همسرتان را داشته باشید.

ازآنجاکه دید و نگاه مردان بصری است دوست دارند که زیبایی‌ها را با چشم ببینند اما توجه داشته باشید که آراستگی در مردان متفاوت است برخی آراستگی را در لباس خوب پوشیدن می‌دانند، برخی در موی بلند و بلوند و برخی هم آراستگی را در سادگی محض می‌دانند لذا ملاک‌های زیبایی ازنظر همسرتان را پیدا کنید.

باب گرانت روانشناس و مشاور خانواده برای رسیدگی به‌ظاهر، سه‌راه کار ساده به خانم‌ها پیشنهاد می‌کند: اول این‌که خانم‌ها به‌جای لباس‌های کوتاه، مانند کت‌وشلوار و بلوز و شلوار، بیش‌تر در منزل پیراهن و لباس‌های دامن دار بپوشند؛ چراکه پوشیدن پیراهن، حرکات زن، راه رفتن و حتی نشستن او را جذاب نشان می‌کند. دومین راه‌کار گرانت، مربوط به موهای زن است و آن این‌که مردان، موهای بلند را برای زنان بیش‌تر می‌پسندند. وی با اذعان به این‌که برخی از زنان با موهای کوتاه نیز جذاب می‌شوند، اشاره می‌کند اغلب مردها موهای بلند را ترجیح می‌دهند. نکتهٔ جالب‌توجه در نوشته‌های گرانت این است که علی‌رغم تمایل مدگرایان و حتی زنان به شینیون و زیور موها، گرانت به علاقهٔ مردان و جذاب شدن زنان با موهای «دم‌اسبی» اشارهٔ ویژه‌ای دارد و ازنظر روان‌شناسی در چندین سطر، این نکته را ثابت می‌کند که موهای دم‌اسبی ازنظر مردان جذاب‌تر است. پوشیدن کفش‌های روفرشی پاشنه‌دار در منزل و در مقابل دیدگان همسر، نکتهٔ ظریف دیگری است که باب به آن اشاره می‌کند.(1)

 

احساس خوب به خود داشتن


زن محبوب مردان زنی است که احساسات مثبتی نسبت به خودش داشته باشد. وقتی زنی نسبت به‌ظاهر خودش احساس خوبی ندارد و مدام زشتی‌های خودش را مقابل همسرش به زبان می‌آورد چگونه می‌توان انتظار داشت که همسرش او را دوست داشته باشد لذا از دیدن خودتان لذت ببرید و خودتان را دوست داشته باشید این مهم‌ترین ویژگی است که یک زن باید داشته باشد .

«گرانت»معتقد است در مرحلهٔ اول، زنان باید احساسات منفی را که به خودشان دارند بشناسند. پیشنهاد گرانت این است: «چنین زنانی باید روی شهامت خود کار کنند؛ یعنی شهامت این را پیدا کنند که انسان کاملی نباشند. چنین تمرینی سخت، اما لازم است؛ یعنی به خودشان اجازه دهند که اشتباه کنند و سعی نکنند همهٔ رفتارهای خود را کنترل و به شکل نمایشی اجرا کنند. راحت بودن و اجازهٔ اشتباه کردن به خود دادن، چنین زنانی را در برابر مردان، با اعتمادبه‌نفس نشان می‌دهد و این اعتمادبه‌نفس بسیار گیراست.(2)


زن‌صفت!


حتماً شنیده‌اید از زنانی که به خود می‌بالند و می‌گویند ما هزارتا مرد رو حریف می‌شویم یا ما خودمان یک‌پا مرد هستیم! اما باید بدانید مردان به‌هیچ‌وجه جذب چنین زنانی نمی‌شوند. زنانی که به‌تنهایی به سفر می‌روند و کارهای خطرناک و مردانه انجام می‌دهند از دید مردان جذاب نیستند و ازنظر مردان زن باید لطافت و ظرافت زنانگی اش را حفظ کند و در برخی مواقع حتی مردان دوست دارند که زنان خودشان را به آن‌ها نیازمند نشان دهند مثل باز کردن در کنسرو، درست کردن کولر، بلند کردن چیزهای سنگین و....

زنان زیادی هستند که هنوز نمی‌دانند چگونه می‌توانند همسرشان را جذب و عاشق خود کنند اما شما دیگر با رعایت این نکات می‌دانید که چگونه می‌توانید مردتان را شیفتهٔ خود کنید تا نگاهش تنها به سمت شما باشد و بس!

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها