jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۱۲۷۶۲۱۳   ۲۶ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۴

کره زمین بیش از 7 میلیارد و 800 میلیون نفر جمعیت دارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، تعیین عدد دقیق جمعیت کره زمین به هیچ عنوان و در هیچ زمانی امکان پذیر نبوده چرا که در هر لحظه یک نفر می میرد و یک نفر به دنیا می آید.

به هرحال بر اساس اعداد حدودی هم اکنون کره زمین بیش از 7 میلیارد و 812 میلیون و 162 هزار و 216 نفر جمعیت دارد. چین، هند و آمریکا بیشترین جمعیت کره زمین را در خود جای داده اند.

جهان امروز تحت تاثیر پاندمیک کرونا قرار دارد، ویروس مرموزی که میلیون ها نفر را مبتلا کرده و بیش از 900 هزار نفر را به کام مرگ کشانده. هم اکنون بیش از 29 میلیون و 727 هزار و 389 نفر آلوده به این ویروس هستند. با در نظر گرفتن کل جمعیت کره زمین می توان به صورت حدودی ابتلای جمعیت جهان به کرونا بر حسب درصد را تخمین زد. در واقع اکنون 0.3 درصد از جمعیت کل جهان آلوده به ویروس کرونا شده اند.

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط شکننده کرونا

شرایط شکننده کرونا

پس از ۲۳۴روز سرانجام دیروز‌‌ آمار فوتی‌ های ناشی از کرونا‌ دو رقمی شد و به عدد ۹۷ رسید؛ عددی که اولین‌بار در تاریخ ۲۴ اسفند ۹۸ و در نخستین روزهای التهاب‌آور کرونا نیز به ثبت رسیده بود.

واکسیناسیون، هنجار جامعه امروز

واکسیناسیون، هنجار جامعه امروز

مدتی است بحث‌هایی درباره واکسینه شدن اجباری ‌‌و اعمال برخی محدودیت‌ها برای افرادی که واکسن تزریق نمی‌کنند مطرح می‌شود؛ موضوعی که می‌توان از جنبه‌های متفاوتی به آن نگاه کرد.‌

گفتگو

بیشتر
نبرد با هپاتیت در بارداری

رئیس انجمن متخصصین زنان، زایمان و مامایی ایران می‌گوید دوره بارداری مادر مبتلا به هپاتیت ویروسی B در صورتی كه كبدش خیلی گرفتار نباشد، به‌خوبی طی می‌شود

نبرد با هپاتیت در بارداری

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش

نیازمندی ها