Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سلامت عمومی کد خبر: ۱۲۷۶۲۱۳ ۲۶ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۴

کره زمین بیش از 7 میلیارد و 800 میلیون نفر جمعیت دارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، تعیین عدد دقیق جمعیت کره زمین به هیچ عنوان و در هیچ زمانی امکان پذیر نبوده چرا که در هر لحظه یک نفر می میرد و یک نفر به دنیا می آید.

به هرحال بر اساس اعداد حدودی هم اکنون کره زمین بیش از 7 میلیارد و 812 میلیون و 162 هزار و 216 نفر جمعیت دارد. چین، هند و آمریکا بیشترین جمعیت کره زمین را در خود جای داده اند.

جهان امروز تحت تاثیر پاندمیک کرونا قرار دارد، ویروس مرموزی که میلیون ها نفر را مبتلا کرده و بیش از 900 هزار نفر را به کام مرگ کشانده. هم اکنون بیش از 29 میلیون و 727 هزار و 389 نفر آلوده به این ویروس هستند. با در نظر گرفتن کل جمعیت کره زمین می توان به صورت حدودی ابتلای جمعیت جهان به کرونا بر حسب درصد را تخمین زد. در واقع اکنون 0.3 درصد از جمعیت کل جهان آلوده به ویروس کرونا شده اند.

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

کرونا قوی‌تر از همیشه

کرونا قوی‌تر از همیشه

حقیقت این است که قدرت ویروس کرونا افزایش یافته‌است. اگر تا چند ماه پیش در یک جمع ده نفره، یک مبتلا وجود داشت و کسی هم ماسک نداشت، تنها، سه یا چهار نفر از آنها مبتلا می‌شدند، حالا اما در آن جمع ده نفره اگر همه ماسک به صورت نداشته باشند، همه آن ده نفر مبتلا می‌شوند.

گفتگو

بیشتر
از ترس کرونا

یك روان‌شناس در گفت‌وگو با جام‌جم عنوان می‌کند نوعی اختلال اضطراب فراگیر طی بحران كرونا بسیاری را درگیر كرده است و همچنان ادامه دارد

از ترس کرونا

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش