jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۱۲۷۶۲۱۳ ۲۶ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۴

کره زمین بیش از 7 میلیارد و 800 میلیون نفر جمعیت دارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، تعیین عدد دقیق جمعیت کره زمین به هیچ عنوان و در هیچ زمانی امکان پذیر نبوده چرا که در هر لحظه یک نفر می میرد و یک نفر به دنیا می آید.

به هرحال بر اساس اعداد حدودی هم اکنون کره زمین بیش از 7 میلیارد و 812 میلیون و 162 هزار و 216 نفر جمعیت دارد. چین، هند و آمریکا بیشترین جمعیت کره زمین را در خود جای داده اند.

جهان امروز تحت تاثیر پاندمیک کرونا قرار دارد، ویروس مرموزی که میلیون ها نفر را مبتلا کرده و بیش از 900 هزار نفر را به کام مرگ کشانده. هم اکنون بیش از 29 میلیون و 727 هزار و 389 نفر آلوده به این ویروس هستند. با در نظر گرفتن کل جمعیت کره زمین می توان به صورت حدودی ابتلای جمعیت جهان به کرونا بر حسب درصد را تخمین زد. در واقع اکنون 0.3 درصد از جمعیت کل جهان آلوده به ویروس کرونا شده اند.

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

نگاه راهبردی به بحران کرونا

نگاه راهبردی به بحران کرونا

نیروهای مسلح در همه کشورهای دنیا، نقش مهمی در مدیریت بحران‌ها ایفا می‌کنند و حتی اگر وظیفه اصلی در این زمینه به‌عهده آنان قرار نگیرد، حتما نقشی محوری در کنترل شرایط بحرانی به آنها سپرده خواهد شد.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

گفتگو

بیشتر
از ترس کرونا

یك روان‌شناس در گفت‌وگو با جام‌جم عنوان می‌کند نوعی اختلال اضطراب فراگیر طی بحران كرونا بسیاری را درگیر كرده است و همچنان ادامه دارد

از ترس کرونا

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش