jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۵۹۴۰   ۲۳ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۲:۲۸

پدر عماد صفی‌یاری کودک شش ساله‌ای که یکسال پیش بر اثر برق‌گرفتگی در ورزشگاه آزادی جان باخت، از مسئولان ورزشگاه آزادی گلایه کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ،فارس نوشت: روز 25 شهریور سال گذشته بود که بعد از دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان عماد صفی‌یاری هوادار شش ساله فوتبال بر اثر برق گرفتگی با داربست‌های ورزشگاه آزادی جان خود را از دست داد. نظر کارشناس این بود که مشکل از برق بوده و در واقع بخشی از تقصیرها به گردن پیمانکار برق بوده است. در رأی اولیه، پیمانکار برق 50 درصد مقصر معرفی شد. همچنین ورزشگاه آزادی هم 50 درصد مقصر این پرونده شناخته شد. این درحالی است که در یک سال گذشته پیمانکار برق و ورزشگاه آزادی به رأی صادره اعتراض می‌کنند و دیه ای که از سوی دادگاه برای پرداخت به خانواده مرحوم عماد باید می دادند پرداخت نمی شود.

پدر مرحوم عماد صفی‌یاری در این رابطه به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: چهارشنبه 25 شهریور ماه، سالگرد پسرم است ولی هنوز هیچ دیه‌ای به من پرداخت نشده است. بعد از 10 ماه دادگاه ما را خواست. پیمانکار اداره برق اعتراض کرد و اذیت می‌کند. یک سال است با این اعتراض‌ها مرا می‌برند و می‌آورند تا برای گرفتن حق‌ام خسته شوم. پیمانکار اداره برق و ورزشگاه آزادی دو وکیل دارند که پیگیر پرونده هستند، وکیل ورزشگاه آزادی به من می‌گوید برو هر کاری از دستت برمی‌آید انجام بده، زور آنها زیاد است.

وی افزود: دیه پسرم 400 میلیون تومان است که در هر جلسه دادگاه این وکلا اعتراض می‌زنند. بچه من که با پول بازنمی‌گردد ولی رضایت نمی‌دهم  و نمی‌گذرم خون بچه‌ام پایمال شود. دسته گل مرا گرفته‌اند و پی در پی اعتراض می‌زنند تا این پول را به من ندهند.

صفی یاری تاکید کرد: مستاجر هستم و پول آنچنانی هم ندارم که 40 میلیون پول وکیل بدهم. برای برگزاری مراسم و کارهای دیگر کفن و دفن، 200 میلیون به مردم بدهکارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها