Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۵۹۴۰ ۲۳ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۲:۲۸

پدر عماد صفی‌یاری کودک شش ساله‌ای که یکسال پیش بر اثر برق‌گرفتگی در ورزشگاه آزادی جان باخت، از مسئولان ورزشگاه آزادی گلایه کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ،فارس نوشت: روز 25 شهریور سال گذشته بود که بعد از دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان عماد صفی‌یاری هوادار شش ساله فوتبال بر اثر برق گرفتگی با داربست‌های ورزشگاه آزادی جان خود را از دست داد. نظر کارشناس این بود که مشکل از برق بوده و در واقع بخشی از تقصیرها به گردن پیمانکار برق بوده است. در رأی اولیه، پیمانکار برق 50 درصد مقصر معرفی شد. همچنین ورزشگاه آزادی هم 50 درصد مقصر این پرونده شناخته شد. این درحالی است که در یک سال گذشته پیمانکار برق و ورزشگاه آزادی به رأی صادره اعتراض می‌کنند و دیه ای که از سوی دادگاه برای پرداخت به خانواده مرحوم عماد باید می دادند پرداخت نمی شود.

پدر مرحوم عماد صفی‌یاری در این رابطه به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: چهارشنبه 25 شهریور ماه، سالگرد پسرم است ولی هنوز هیچ دیه‌ای به من پرداخت نشده است. بعد از 10 ماه دادگاه ما را خواست. پیمانکار اداره برق اعتراض کرد و اذیت می‌کند. یک سال است با این اعتراض‌ها مرا می‌برند و می‌آورند تا برای گرفتن حق‌ام خسته شوم. پیمانکار اداره برق و ورزشگاه آزادی دو وکیل دارند که پیگیر پرونده هستند، وکیل ورزشگاه آزادی به من می‌گوید برو هر کاری از دستت برمی‌آید انجام بده، زور آنها زیاد است.

وی افزود: دیه پسرم 400 میلیون تومان است که در هر جلسه دادگاه این وکلا اعتراض می‌زنند. بچه من که با پول بازنمی‌گردد ولی رضایت نمی‌دهم  و نمی‌گذرم خون بچه‌ام پایمال شود. دسته گل مرا گرفته‌اند و پی در پی اعتراض می‌زنند تا این پول را به من ندهند.

صفی یاری تاکید کرد: مستاجر هستم و پول آنچنانی هم ندارم که 40 میلیون پول وکیل بدهم. برای برگزاری مراسم و کارهای دیگر کفن و دفن، 200 میلیون به مردم بدهکارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر