Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۵۰۰۱ ۱۱ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۵

پس فردا فینال جام حذفی فوتبال کشور برگزار می شود و شاید سرنوشت فرهاد مجیدی مجددا این باشد که در ورزشگاه خالی از استقلال خداحافظی کند.

به گزارش جام جم آنلاین ، فرهاد مجیدی در قامت بازیکن در یک ورزشگاه تقریبا خالی از استقلال خداحافظی کرد و حالا این اتفاق در حال تکرار شدن است، اینبار در ورزشگاهی کاملا خالی. 

به دنبال اختلافات شدید فرهاد مجیدی و مدیرعامل آبی ها که البته روز گذشته موقتا پایان یافت به احتمال فراوان روز فینال استقلال و تراکتور در جام حذفی، در پایان بازی چه استقلال قهرمان شده باشد و چه نشده باشد مجیدی راه خود را جدا می کند و می رود.

قهرمانی در جام حذفی بی‌گمان در برابر قهرمانی لیگ ارزش و منزلت آنچنانی نخواهد داشت اما برای فرهاد مجیدی می‌تواند یک موفقیت در آغاز راه باشد تا اگر در سال‌های آتی با‌تجربه‌تر شد به واسطه همین موفقیت نسبی بتواند رأی اعتماد بگیرد و دوباره روی نیمکت استقلال جلوس کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر