jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۷۳۶۵۵   ۲۵ مرداد ۱۳۹۹  |  ۰۹:۳۳

نرخ مرگ و میر کرونایی درکشور مکزیک به طرز هولناکی پیش می رود و کنترلی بر روی آن وجود ندارد.

به گزارش جام جم آنلاین، بر اساس آخرین اطلاعات درج شده در سایت worldometers شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 21 میلیون و 354 هزار و 689 نفر رسیده است و 763 هزار و 353 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

تعداد 14 میلیون و 147 هزار و 925 نفر از بیماران هم با بهبودی کامل از بیمارستان ها مرخص شده اند.

حال تعداد 6 میلیون و 378 هزار و 846 نفر از مبتلایان خوب است و در طرف مقابل حال 64 هزار و 565 نفر از مبتلایان وخیم گزارش شده . آمریکا با 5 میلیون و 476 هزار و 266 مبتلا همچنان بیشترین تعداد مبتلا را دارد و برزیل هم با تعداد 3 میلیون و 278 هزار و 895 مبتلا در جایگاه دوم قرار دارد. همین دو کشور به ترتیب با 171 هزار و 535 نفر و 106هزار و 571 نفر بیشترین تعداد فوتی را دارند.

مکزیک از لحاظ فوت در یک شبانه روز همچنان بدترین رکورد را ثبت می کند. طی 24 ساعت اخیر بیش از 615 نفر در این کشور در پی ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند. این کشور 55 هزار و 908 قربانی داده است.

در رده چهارم کشورهایی با بیشترین تعداد فوت شده کرونایی بریتانیا است، کشوری که 41 هزار و 358 نفر در آن جان باخته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها