آیا حضور پرتعداد چهره های هنری و ورزشی در پیام های بازرگانی به رونق تولید داخلی کمک می کند؟

از آگهی تا آگاهی

جورج کلونی بازیگر مشهور هالیوود، به تازگی پیامی تمسخرآمیز را خطاب به دونالد ترامپ منتشر کرده است.
کد خبر: ۱۲۶۹۲۴۳

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرنگاران جوان، ترامپ روز چهارشنبه به وال استریت ژورنال گفته بود: «من کار خوبی انجام دادم و جونتینت را خیلی مشهور کردم».

روز «جونتینت» در آمریکا تعطیل است و روز پایان رسمی برده ‌داری در ایالات متحده محسوب می‌شود؛ در این روز برای نخستین بار برده گرفتن آفریقایی - آمریکایی‌ها در این کشور منسوخ شد.

حالا، جورج کلونی ادعای دونالد ترامپ را در مشهور کردن روز «جونتینت» مورد تمسخر قرار داده و به طرز طعنه‌آمیزی اعلام کرده است، به افتخار او ۵۰۰ هزار دلار به خیریه‌های مبارزه با نابرابری‌های نژادی اهدا می‌کند.

کلونی بازیگر برنده اسکار، در بیانیه‌ای که در مجله پیپل منتشر شده، گفت: ترامپ از تو ممنونیم که روز جونتینت را معروف کردی. اکنون خیلی شبیه زمانی است که بول کانر به شهرت جنبش‌های حقوق مدنی کمک کرد.

بول کانر سیاستمدار آمریکایی بود که بعد از مخالفت‌های شدید با جنبش‌های حقوق مدنی در دهه ۶۰ آمریکا، به نمادی از نژادپرستی سیستمی تبدیل شد. این دومین باری است که جورج کلونی، ترامپ را با این شخص مقایسه می‌کند. او پیش از این گفته بود «بول کانر حداقل در سیاست‌ زیرک تر از ترامپ بوده است».

 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها