jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۶۴۹ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۳

نیروهای امنیت داخلی مناطق کردنشین سوریه پس از درگیری با نیروهای سوریه، در بیانیه‌ای، این نیروها را به حمله تهدید کردند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، نیروهای امنیت داخلی مناطق کُردنشین سوریه موسوم به «آسایش» پس از درگیری‌ با نیروهای «دفاع مدنی» سوریه در بیانیه‌ای ضمن متهم کردن این نیروها به اینکه در «القامشلی» (شمال شرق سوریه) هرج و مرج ایجاد می‌کنند هشدار داد که در مقابل این اقدامات دست روی دست نخواهد گذاشت.

به نوشته وبگاه خبری گروه موسوم به «دیدبان حقوق بشر سوریه»، نیروهای امنیت داخلی مناطق کُردنشین سوریه مدعی شد که نیروهای دفاع مدنی وابسته به حکومت سوریه در تلاش هستند تا در شهر القامشلی هرج و مرج ایجاد کنند و امنیت آنجا را از بین ببرند.

آسایش مدعی شد که دفاع مدنی سوریه نقاط استقرار آسایش در شهر یادشده را هدف داده است.

نیروهای آسایش در این بیانیه هشدار دادند که در برابر اقدامات نیروهای دفاع مدنی دست روی دست نخواهند گذاشت.

این نیروها همچنین مدعی شدند که دفاع مدنی یک نقطه نظامی آنها در محله «حلکو» را هدف قرار داده و در تلاش بوده تا در آنجا مقر نظامی ایجاد کند.

در همین ارتباط، دیدبان گزارش کرد که نیروهای آسایش و دفاع مدنی پس از حدید یک هفته تنش، روز گذشته با یکدیگر درگیر شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر