jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۵۰۰ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۰۳

لالیگا شاید نیمه تمام باقی نماند اما با شرایط خاص ، عجیب و بی سابقه ای برگزار خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، فدراسیون فوتبال اسپانیا با سازمان لالیگا قوانینی را تنظیم کرده اند که به باشگاه ها ارسال خواهند شد. 

بر اساس این قوانین پیش از هر بازی باید اردویی چهار روز وجود داشته باشد که بازیکنان تحت هیچ شرایطی نباید از آن خارج شوند، موضوعی که به طور قطع مورد توجه بازیکنان به خصوص ستاره ها قرار خواهد گرفت. 

در طول تمرینات نیز بازیکنان باید فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند و به هیچ عنوان نباید گردهمایی های چند نفره داشته باشند. 

نحوه تغذیه برای بازیکنان لالیگایی نیز به صورت مجزا خواهد بود و در اتاق های خود غذا می خورند. کلیه بازیکنان و کادر فنی در زمان های بعد از تمرینات و بعد از بازی حق خروج از اتاق های خود را ندارند. 

نکته شگفت آور و جنجالی این قوانین این است که شاید در طول یک مسابقه نیز بازیکنان ملزم به رعایت فاصله اجتماعی هستند که در این صورت کل فوتبال زیر سوال می رود. بازیکنان چه متعلق به یک تیم باشند و چه متعلق به دو تیم مختلف تا فاصله خاصی حق نزدیک شدن به بازیکن دیگری را ندارند. 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر