Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۱۲۰۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۳:۰۵

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌هاگفت: تردد خودرو از ساعت 15 تا 23 روزهای 16 و 18 اسفند از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال (بزرگراه همت) به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها اظهار داشت: رصد تردد خودرو در جاده‌ها از طریق 2274 دستگاه ترددشمار جاده‌ای انجام می‌شود.

وی افزود: طبق اطلاعات این دستگا‌های ترددشمارها کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل 4.6 درصد افزایش دارد در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18، کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد و سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه‌ها 19.8 درصد بود.

تردد روان در 5 جاده تهران - شمال

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در حال حاضر در مسیر رفت و برگشت محورهای کندوان، فیروزکوه، هراز، منطقه یک آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت تردد روان است.

محرابی‌نیا با بیان اینکه دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج مقطع پایانه کلانتری تا پل فردیس را نشان می‌دهد، گفت: هم اکنون ترافیک در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس سنگین است.

برف و باران در جاده‌های 4 استان، مسافران به هشدارهای سقوط بهمن توجه کنند

وی در حال حاضر در هیچ یک از محورهای تهران به شمال بارش خاصی نداریم، گفت: مسافران حتماً به هشدارهای سقوط بهمن توجه کنند.

​مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش برف و باران در جاده‌های استان‌های خراسان شمالی و رضوی از بارش باران در استان‌های گلستان و خراسان جنوبی گفت و افزود: مسافران هنگام تردد در محورهای کوهستانی و برف‌خیز حتماً زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

آزادراه کرج - تهران پرترددترین جاده کشور

محرابی‌نیا گفت: در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج - تهران با 110 هزار و 400 تردد وسیله نقلیه پرترددترین جاده کشور بود و پس از آن آزادراه‌های کرج - قزوین و تهران - کرج قرار دارند.

محدودیت ترافیکی جاده‌ها از امروز تا دوشنبه 19 اسفند

وی بیان کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 امروز 14 اسفند تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه 19 اسفند از محورهای کندوان، فیروزکوه، هراز و جاده تهران - مشهد و بالعکس ممنوع است.

​مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 15 تا 23 روزهای 16 و 18 اسفند ماه (جمعه و یکشنبه) از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 23 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران یک‌طرفه می‌شود.

محرابی‌نیا اضافه کرد: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز یکشنبه 18 اسفند از رودهن به سمت آمل ممنوع است و با تشخیص مأموران پلیس راه تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روز 18 اسفند از آب‌اسک به سمت رودهن یک‌طرفه است.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد تریلر و کامیون در محور کندوان بیان کرد: در محور هراز تردد تریلرها ممنوع است همچنین تردد کامیون غیر از مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 امروز 14 اسفند همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای 15، 16 و 18 اسفندماه (پنج‌شنبه، جمعه و یکشنبه) ممنوع است.

انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی

​مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها در حال حاضر محور رامیان - شاهرود، جاده شمشک - دیزین، محور سی‌سخت - پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور وازک - بلده در مازندران، جاده گنج‌نامه - تویسرکان، محور پونل - خلخال، جاده سروآباد - پاوه و محور خرم‌آباد - پلدختر، همچنین جاده خرم‌آباد - الشتر و محور فرعی رینه - پلور در مازندران به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر