کشف ۱۰ اسلحه شکاری در تهران

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران از کشف و ضبط ۱۰ اسلحه شکاری در عملیات ویژه روز گذشته یگان حفاظت در بخشی از عرصه‌های طبیعی استان خبر داد.
کد خبر: ۱۲۴۶۷۷۱
کشف ۱۰ اسلحه شکاری در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سعید محمودی با بیان اینکه اقدامات محرمانه‌ای توسط یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با همکاری همیاران محیط زیست برای کشف و ضبط اسلحه شکاری و برخورد با شکارچیان غیرمجاز طی یک ماه به انجام رسید، گفت: به این منظور روز گذشته سه اکیپ شامل ماموران اجرایی یگان حفاظت استان به همراه یگان‌های حفاظت شهرستان‌های ری و شمیرانات عملیات ویژه‌ای را از ساعات آغازین روز تا پاسی از شب در عرصه‌های طبیعی استان انجام دادند.

وی با اشاره به اینکه در این عملیات یک روزه که بر اساس یک اقدام خاص و ویژه طراحی شده بود، مأموران محیط زیست موفق به کشف و ضبط ۱۰ اسلحه شکاری شدند، اظهارکرد: خوشبختانه با هوشمندی و اقدام به‌موقع محیط بانان، عمده این کشفیات قبل از اقدام به شکار شکارچیان بود.

محمودی در ادامه گفت: پرونده تخلف این افراد برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار می‌گیرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران ضمن تاکید بر ضرورت همکاری همیاران محیط زیست در گشت و پایش‌های یگان حفاظت تصریح کرد: یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با تشدید گشت‌ها و پایش‌ها در حوزه استحفاظی، برخورد قاطع با متخلفان شکار و صید را در دستور کار خود دارد.

محیط بانان مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان تهران به همراه یگان حفاظت محیط زیست این استان در سه ماهه آذر، دی و بهمن در مجموع تعداد ۱۵۰ سلاح مجاز و غیرمجاز از متخلفان کشف و ضبط کرده‌اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها