jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۲۴۲۷۶۴ ۲۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۳:۴۷

در آیین دورهمی رادیویی‌ها از برترین های رادیو در جشنواره های ملی و بین المللی تقدیر می شود.

«آیین دورهمی رادیویی ها» در روزهای آخر پاییز

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت صدا، حامد فاتحی، مدیر روابط عمومی معاونت صدا با اعلام این خبر گفت: در آیین دورهمی رادیویی ها که با حضور پیشکسوتان، مدیران ستادی شبکه و همکاران پر تلاش این رسانه گرم برگزار می‌شود، از برترین های رادیو در جشنواره های ملی و بین المللی تجلیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: سخنرانی دکتر شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، رونمایی از طرح تلویزیونی- رادیویی مفاخر رادیو (استودیو هشت) و مجموعه تولیدات مکتوب رادیو گفتگو، کلیپ عملکرد تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های منجر به ارتقاء محتوای تولیدات در رادیو، بخش طنز (استندآپ) توسط حمید ماهی صفت و اجرای میثم ابراهیمی خواننده محبوب کشورمان از جمله بخش‌های متنوع تدارک دیده شده در این دورهمی است.

این نشست صمیمی که با همت روابط عمومی معاونت صدا برگزار می شود، روز شنبه با اجرای گوینده محبوب رادیو خانم فاطمه آل عباس و میثم عبدی از ساعت 9:00صبح در استودیوهای 1 و 8 ساختمان شهدای رادیو همراه خواهد بود وگزیده این مراسم با شکوه از رادیو جوان و سیما پخش خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر