jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۲۴۲۷۶۴   ۲۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۳:۴۷

در آیین دورهمی رادیویی‌ها از برترین های رادیو در جشنواره های ملی و بین المللی تقدیر می شود.

«آیین دورهمی رادیویی ها» در روزهای آخر پاییز

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت صدا، حامد فاتحی، مدیر روابط عمومی معاونت صدا با اعلام این خبر گفت: در آیین دورهمی رادیویی ها که با حضور پیشکسوتان، مدیران ستادی شبکه و همکاران پر تلاش این رسانه گرم برگزار می‌شود، از برترین های رادیو در جشنواره های ملی و بین المللی تجلیل خواهد شد.

وی تصریح کرد: سخنرانی دکتر شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی، رونمایی از طرح تلویزیونی- رادیویی مفاخر رادیو (استودیو هشت) و مجموعه تولیدات مکتوب رادیو گفتگو، کلیپ عملکرد تشریح برنامه‌ها و فعالیت‌های منجر به ارتقاء محتوای تولیدات در رادیو، بخش طنز (استندآپ) توسط حمید ماهی صفت و اجرای میثم ابراهیمی خواننده محبوب کشورمان از جمله بخش‌های متنوع تدارک دیده شده در این دورهمی است.

این نشست صمیمی که با همت روابط عمومی معاونت صدا برگزار می شود، روز شنبه با اجرای گوینده محبوب رادیو خانم فاطمه آل عباس و میثم عبدی از ساعت 9:00صبح در استودیوهای 1 و 8 ساختمان شهدای رادیو همراه خواهد بود وگزیده این مراسم با شکوه از رادیو جوان و سیما پخش خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر