jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۸۸۹ ۱۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رامبد جوان در مصاحبه اخیر خود از آخرین وضعیت خندوانه و فعالیت‌هایش گفت

مهاجرت‌؛ شایعه یا واقعیت؟

«خندوانه» آخرین‌بار 16 فروردین در ایستگاه ششم به پایان رسید و شایعاتی از بازتولید و حتی بازگشت رامبد جوان، مجری و کارگردان این برنامه تلویزیونی به کشور در فضای مجازی دست به دست شد که رامبد جوان در گفت و گو با تسنیم گفت: این شایعات بی‌اساس و بی‌مبنایند و این مطالب مهاجرت و ساخته نشدن «خندوانه» هفتم هم به دنبال موج‌سازی‌های عوام‌فریبی دیگر است. چرا این فرض به وجود آمده که ما مهاجرت کردیم و دیگر هم «خندوانه» نمی‌سازیم؟

قرار بود بعد از محرم و صفر خندوانه شروع شود و حتی این روزها ماجرای بازگشت دورهمی هم به میان آمده است. علی‌اکبر کاظمی، قائم‌مقام شبکه نسیم اعلام کرده است تلویزیون خندوانه را حفظ می‌کند و پخش دورهمی قطعی نیست. البته سیدمصطفی احمدی تهیه‌کننده برنامه دورهمی گفته بود که اوایل آذرماه به آنتن برمی‌گردند، اما قائم‌مقام شبکه چیز دیگری می‌گوید.
او به این نکته اشاره کرد که مجموعه‌ای از عوامل وجود دارند که باعث شده است حتمی بودن ساخت و پخش مجموعه دورهمی محقق نشود و ما نه می‌توانیم بگوییم این مجموعه پخش می‌شود و نه می‌توان گفت پخش نمی‌شود! تا الان هیچ چیز قطعی نیست و هرگاه نتیجه قطعی حاصل شد، اعلام خواهیم کرد.
اما درباره خندوانه گفته شد یکی از برندهای تلویزیون است. تلویزیون برندهایش را از بین نمی‌برد، بلکه آنها را پرورش می‌دهد، مواظبت و همراهی می‌کند که از بین نروند. خندوانه از جمله برندهایی است که حتما تلویزیون آن را حفظ خواهد کرد، اما هر گاه زمان آن برسد تولید می‌شود.


مذاکراتی برای خندوانه
رامبد جوان در گفت‌وگو با تسنیم بیان کرد: اخبارش را خودمان به زودی اعلام می‌کنیم الان یک‌سری مذاکرات می‌کنیم که به زودی اخبارش را اعلام می‌کنیم الان زود است که بگوییم کی و چطوری.
وی در پاسخ به این سؤال که به امسال می‌رسد و حتی ویژه‌برنامه نوروزی شبکه نسیم خواهد شد، افزود: همه این اتفاقات در حال بررسی است و باید موضوعات زیادی در کنار هم قرار بگیرند که بگوییم فصل جدید خندوانه را کی می‌توان شروع کرد. الان در پیش‌تولید نیستیم و مذاکره و مقدمات دیگر را فراهم می‌کنیم و آن زمان حتما اطلاع‌رسانی خواهیم کرد که فلان موقع کار شروع می‌شود.
این بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: ما و تلویزیون قصد ساخت خندوانه را داریم، اما این که کی و چطور می‌شود این فصل جدید را راه بیندازیم، معلوم نیست.


آخرین فعالیت‌ها
رامبد جوان در خصوص کارهای جدید سینمایی گفت: مدت طولانی سفر بودم، آمدم و کارهای مقدماتی می‌کنم و در عین حال مقدمات کارهای بعدی را تدارک می‌بینم. قانون مورفی و نگار را در بین فصل‌های جدید خندوانه ساختیم. فیلمنامه سینمایی بعدی نوشته می‌شد و به محض تمام شدن فصل خندوانه کار بعدی را شروع می‌کردیم. هفت ماهی که نبودم یک‌سری چیزها هم دستم نبود و کاری نکردم، اما فیلمنامه‌ها، قصه‌ها و پروژه‌هایی را صحبت کردیم و می‌کنیم.
وی با اشاره به تئاتر «قصر موروثی خاندان فرانکشتاین»، تأکید کرد: این تئاتر را با آتیلا پسیانی روی صحنه بردیم و امیدوارم مردم ببینند که به آنها خوش می‌گذرد، حداقل دو ساعت از فضای نگران‌کننده شهری اعم از آنفلوآنزا، آلودگی هوا و چه اضطراب‌های گرانی و شلوغی، خالی می‌شوند و دوباره بعد از نمایش به واقعیت‌های زندگی برمی‌گردند و حداقل فکر می‌کنم روحیه‌ای به آنها القا می‌شود که بهتر به امورات زندگی‌شان برسند.
جوان در پایان تأکید کرد: فعلا بازیگر این تئاترم و ان‌شاءا... بعد از آن خنداونه را راه بیندازیم و این وسط گفت و گوهایی هم داریم که کدام پروژه‌های دیگر را شروع کنیم، همه این اتفاقات در دستور کارند. البته این پروژه‌ها و کارها همه سینمایی‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر