jamejamonline
استان ها گلستان کد خبر: ۱۲۳۷۷۷۹ ۲۷ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۱:۵۳

فرمانده انتظامی گلستان خبر داد؛

بازداشت عوامل اغتشاش در گرگان

فرمانده انتظامی گلستان با تأکید بر برخورد قاطع با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت در استان گفت: عوامل اغتشاش در گرگان بازداشت شدند.

بازداشت عوامل اغتشاش در گرگان

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار روح‌الامین قاسمی فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به تجمعات محدودی که روز گذشته در برخی مناطق مرکز استان رخ داد، اظهار داشت: مردم در کمال آرامش، مطالبات به حق خود را مطرح کردند که بنده هم از ابتدای این تجمعات بین مردم حضور داشتم و خوشبختانه مشکل امنیتی در استان نداشتیم.

وی افزود: بعد از ظهر روز گذشته دو سه نفر از اراذل و اوباش با در دست داشتن تبر به میدان ولیعصر (عج) آمده بودند و قصد خودنمایی داشتند که با اقتدار مأموران نیروی انتظامی این افراد دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به بیانات امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از تصمیم سران قوا خاطرنشان کرد: ما هم به عنوان سرباز گوش به فرمان رهبر انقلاب هستیم و با کسانی که بخواهند به هر نحوی آرامش و امنیت مردم را خدشه‌دار کنند برخورد خواهیم کرد.

وی گفت: مردم فهیم و بصیر استان گلستان صفوف خود را از عده‌ای محدود که تحت تأثیر بیگانگان هستند و می‌خواهند در ملاعام دشمنی خود را نشان دهند، جدا خواهند کرد. هرچند تا کنون هم مشکلی در استان نداشتیم و فضای استان کاملا امن و آرام است که باید از مردم به خاطر حمایت و همکاری با نیرو‌های انتظامی قدردانی کرد.

سردار قاسمی هشداری هم به هنجارشکنان داد و افزود: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با هر کسی که بخواهد امنیت مردم را دچار اخلال کند، بدون تعلل، تعارف و مماشات برخورد خواهیم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: