jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۳۹۳ ۲۵ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مارچلو لیپی پنجشنبه شب در نشست خبری پس از باخت 2 بر یک خارج از خانه تیم ملی چین مقابل سوریه در دور چهارم بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی 2022 در گروه A که شانس صعود آنها به مرحله سوم را کاهش داد، از سمت خود استعفا کرد.

باخت چینی‌ها به سوریه فاصله آنها با میزبان خود در جدول رده‌بندی را به پنج امتیاز کاهش داد و به همین دلیل شانس این تیم برای صعود به‌عنوان تیم اول گروه کاهش یافت. مارچلو لیپی هم در نشست خبری پس از بازی با حالتی خشمگین، پس از آنکه با دست خود چندبار به میز مقابلش کوبید، به خبرنگاران گفت که مسؤولیت این شکست و نمایش ضعیف شاگردانش کاملا به‌عهده اوست و سپس استعفای خود را اعلام کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر