jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۶۷۵۰   ۲۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

در میان چهره‌های مطرح سیاسی، برخی افراد باسابقه نمایندگی مجلس هم دیده می‌شود که احتمال غیبت آنها در انتخابات مجلس یازدهم، قوی‌تر از آمدن آنهاست که البته هر یک توجیهات مختلفی دارند.

مثلا کاظم جلالی پس از حضور متوالی پنج دوره‌ای در مجلس، تصمیم گرفت در ماه‌های پایانی مجلس دهم استعفا کند و راهی سفارت ایران در روسیه شود، شاید علت این تصمیم، احتمال عدم حضور در انتخابات مجلس یازدهم بوده است زیرا اصلاح‌طلبان دیگر قصد ندارند اعتدالیونی همچون او را در لیست قرار دهند و جدایی وی از اصولگرایان هم چهار سال است قطعی شده است. احتمالا همین سرنوشت در انتظار بهروز نعمتی، یار نزدیک علی لاریجانی هم باشد. به همین دلیل است که اخباری درباره انتصاب او به عنوان سفیر ایران در یک کشور اروپایی مطرح است. چهره مطرح دیگری که در مجلس یازدهم غایب خواهد بود محمدرضا باهنر است که از رکوردداران حضور در مجلس محسوب می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر