jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۳۲۱۳   ۲۳ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ایلکای گوندوگان، ستاره تیم ملی آلمان در مقابل استونی بود و با زدن دو گل نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت.

او چند روز پیش عکس جنجالی نظامیان ترکیه را که در حال سلام نظامی بودند، لایک کرد و نوشت: «تیم ملی ترکیه، این پیروزی را به سربازان قهرمان خود، سربازان و هموطنان شهیدمان تقدیم کرد». این نوشته باعث انتقادهای زیادی از او شد. هافبک منچسترسیتی بعد از بازی مقابل استونی به شبکه DPA آلمان گفت: بعد از لایک کردن متوجه شدم که ممکن است این پست سیاسی تفسیر شود، این لایک را پس گرفتم. باور کنید پس از اتفاقات سال گذشته (عکس گرفتن با رجب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه که به مذاق آلمانی‌ها خوش نیامد)، انجام کار سیاسی آخرین چیزی است که می‌خواهم انجام دهم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر