امیرحسین صادقی، مدافع و کاپیتان پیشین استقلال در برنامه سلام صبح بخیر شبکه‌سه سیما دعوای خسرو حیدری و پژمان منتظری را به گردن مهدی رحمتی انداخت.
کد خبر: ۱۲۳۲۵۶۳

او در این‌باره گفت: «همه این مشکلات به ضعف مدیریتی برمی‌گردد. سالی که از استقلال رفتم، ضعف مدیریت خودش را نشان می‌داد و دوره‌ای بود که آقای قلعه‌نویی به تنهایی جور تیم را می‌کشید، ما مدیر داشتیم ولی مدیریت نداشتیم. نمی‌دانم می‌توانم از وزارت ورزش حرف بزنم یا نه، ولی انتخاب مدیر برای باشگاه استقلال صددرصد اشتباه بوده است. باشگاه استقلال در چند سال اخیر خانه بعضی از آقایان شده است. آقایانی که به عنوان باند و مافیا می‌خواهند دور و بری‌های خودشان را داشته باشند و به‌سادگی می‌گویند از فلانی خوشمان نمی‌آید، پس نباید باشد.»

کاپیتان اسبق آبی‌ها ادامه داد، این فتحی است که دارد با نام استقلال بزرگ می‌شود و در ادامه جملات جالبی درباره پیش‌بینی‌اش از نتایج امسال تیم محبوبش گفت: «من قهرمانی را پیش بینی می‌کنم و استقلال اکنون هیچ رقیبی ندارد. سپاهان هم نمی‌تواند رقیب استقلال باشد، بلکه رقیب خودش و رقیبش مدیریت است ما مدیریت داشته باشیم سه امتیاز در زمین گرفتن کاری ندارد.»
او از فتحی انتقاد کرد که چرا به تمرین می‌رود و با بازیکنان حرف نمی‌زند؟ در ادامه هم نام کریم باقری را پیش کشید و گفت: «اگر پرسپولیس قهرمان شده، آدم بزرگی مثل کریم باقری روی نیمکت این تیم بوده و در دربی هم دیدید او در دعوا چه می‌کرد و چطور با بازیکنان رفتار می‌کرد. ما این همه مربی باتجربه داریم که روان‌شناسان خوبی هم هستند، چرا از آنها استفاده نمی‌کنیم؟ اما در پرسپولیس از کریم باقری تک‌تک بازیکنان گرفته تا مدیرعامل حساب می‌برند. مثل او در تاریخ استقلال نداریم. در استقلال هم روزبه چشمی بچه‌ها را جمع کرده بود و دمش گرم.»
صادقی در ادامه دست به افشاگری جالبی هم زد: «سال گذشته در شبی که استقلال دربی را باخته بود، یکی از بازیکنان پست گذاشته بود و در اینستاگرام تبلیغ می‌کرد! به او پیام دادم مردک تو باید حالا در بروی، پست می‌گذاری؟» صادقی با کنایه گفت: «تا سال 1400 که وضع همین است و باید بسازیم. ان‌شاءا... بعدش درست می‌شود.»

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها