jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۱۱۸۲   ۱۰ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سعید نمکی وزیر بهداشت و درمان گفت: در مباحث جمعیتی شاهد وقوع چند اتفاق هستیم که یکی از آنها این است که در آینده جمعیت زنان سالمند از مردان سالخورده پیشی می‌گیرد، به دلیلی این‌که در کشورهای در حال توسعه با توجه به مراقبت‌های سلامت ویژه زنان و کودکان به نوعی سلامت مردان مغفول می‌ماند. در حال حاضر 3/8درصد جمعیت کشور، سالمند تلقی می‌شوند که در آینده نزدیک ا‌ین رقم به ۱۶درصد و بعد از آن به ۲۸درصد جمعیت خواهد رسید./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر