jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۲۹۱۷۱ ۳۱ شهريور ۱۳۹۸  |  ۲۰:۰۰

پیشتر از رویداد شیائومی که در ۲۴ سپتامبر برگزار می‌شود، پوستر‌های جذابی از گوشی Mi Mix Alpha منتشر شده است.

تبلیغات جدید برای اولین گوشی بدون حاشیه جهان +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، جلوتر از رویداد شیائومی در ۲۴ سپتامبر، این شرکت اطلاعات تازه‌ای از گوشی آینده خود منتشر کرد. این گوشی جدید که Mi Mix Alpha نام دارد در واقع جانشین Mi Mix 3 است.

گوشی Mi Mix Alpha یک طراحی متفاوت و جذاب نسبت به پیشینیان خود ارائه می‌دهد. تا کنون چندین تصویر تبلیغاتی و پوستر از این محصول جدید منتشر شده است که در صفحه پروفایل شرکت سازنده در Weibo به چشم می‌خورد.

این تصاویر جدید اشاراتی به آنچه که ما قرار است از این گوشی در رویداد هفته آینده مشاهده کنیم دارند.

اولین پوستر منتشر شده از گوشی جدید این شرکت از نام آن رونمایی کرد؛ البته در این تصویر اشاره‌هایی به امید برای ادامه نوآوری در خط تولید Mix نیز شده بود. جذاب‌ترین اتفاق موجود در این پوستر، قرار گیری Mi Mix Alpha از کنار در میان چند کتاب با جلد‌های سیاه است.

این طراحی به ما حس‌های زیادی القا می‌کند که یکی از آن‌ها خاص و یونیک بودن این دستگاه جدید شیائومی است.

همچنین بخش کناری این گوشی دارای یک انحنای خاص است که صفحه نمایش آن را بسیار شبیه نمایشگر آبشاری در ویوو NEX 3 کرده است.

نکته بسیار جالب نمایشگر این گوشی این است که دارای نسبتا صفحه نمایش به بدنه فوق‌العاده ۱۰۰ درصدی است. این نسبت تا به اکنون در هیچ گوشی استفاده نشده است زیرا رسیدن به این فناوری کار ساده‌ای نیست.

اما پس از این پوستر چند تصویر تبلیغاتی دیگر از گوشی آینده این شرکت منتشر شد که هر کدام اطلاعات کمی از آن به ما منتقل می‌کند.

برای مثال آخرین پوستر منتشر شده از این دستگاه به ما از می‌گوید که گوشی Mix Alpha به ما بیشترین نسبت صفحه نمایش به بدنه در خط تولید این شرکت را ارائه می‌کند. در ادامه دو پوستر تبلیغاتی دیگر از این گوشی مشاهده می‌کنید که متن درون آن‌ها به زبان چینی است.

تنها چهار روز تا این رویداد باقی مانده است و ما انتظار داریم تا آن روز چند پوستر دیگر از این گوشی به علاوه تصاویر واضح‌تر آن منتشر شود تا ما بیشتر بتوانیم با این گوشی ارتباط بگیریم. این گوشی یکی از جذاب‌ترین محصولات این شرکت خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر