jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۸۸۲۹   ۲۷ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۱:۳۳

مهدی طارمی آماده بازگشت به میادین فوتبال است.

شماره 99؛ آماده بازگشت به میادین

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه Abola پرتغال خبر داد که مصدومیت طارمی رفع شده است و او آماده رقابت است. کارلوس کاروالیال، سرمربی ریوآوه، می‌تواند روی بورفکوویچ، مدافع میانی و مهدی طارمی، مهاجم ایرانی برای بازی هفته ششم لیگ برتر پرتغال برابر تیم بلننسس حساب کند. امکان استفاده از مهدی طارمی در ترکیب تیم ریوآوه در بازی برابر بلننسس وجود دارد.

طارمی به دلیل مصدومیت از ناحیه زانوی راست بازی نخست تیم ملی فوتبال ایران در انتخابی جام جهانی 2022 برابر هنگ‌هنگ و 2 بازی اخیر تیم ریوآوه در لیگ برتر پرتغال را از دست داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر