jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۵۹۶۸ ۰۹ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نقاشی‌های ستایش ناصرآبادی، هنرمند اوتیست در نمایشگاهی با عنوان «من ستایش هستم» به نمایش در آمده است. مهر این خبر را منتشر کرده و توضیح داده، هنرمند این نقاشی‌ها را با الهام از عروسک‌هایش کشیده و علاقه‌مندان می‌توانند تا 13 شهریور به گالری کاما بروند و ۱۶‌تابلوی نقاشی با تکنیک اکریلیک از این هنرمند را ببینند که برای اولین‌بار به نمایش درآمده است.

مونا خوش‌اقبال، مدیر گالری کاما که از چهارسالگی مربی نقاشی ستایش ناصری بوده و با آموزش نقاشی راه را برای رشد خلاقیت این کودک مبتلا به اوتیسم باز کرده است، درباره او گفت: ستایش در جهان رنگی فارغ از نقد و توجیه، بی‌نیاز از این‌که دیگران درباره اش به چه می‌اندیشند و من از او چه می‌خواهم، زندگی می‌کند. او قانونی دارد که خودش وضع می‌کند «قانون ستایش»؛ ستایش با وجود تمام تفاوت‌هایش از کودکی، سرسختانه همانند قهرمانی بر تمام مشکلات پیروز می‌شود و چنان می‌درخشد که در برابر آثارش سر تعظیم فرود می‌آورم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر