jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۱۹۹۱ ۱۶ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سه کودک که برای شنا به اسکله بندر شیرینوی شهرستان عسلویه رفته بودند، غرق شدند.

به گزارش ایسنا، ساعت 14 بعدازظهرچهاردهم مرداد امسال مردی همراه دوفرزندش و فرزند برادرهمسرش که هشت تا 11 ساله وازاهالی روستای مزایجان بخش اسیر شهرستان مهربودند، برای تفریح و شنا به اسکله بندرشیرینوی شهرستان عسلویه رفته بودند. کودکان شروع به شنا کردند که به‌دلیل بلد نبودن شنا غرق شدند. پیکر قربانیان بعدازسه ساعت پیدا شد. بررسی امدادگران نشان داد، موج‌های بلند باعث کشیده شدن کودکان به بخش عمیق دریا شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر