jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۱۲۹۱ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مراسم پایانی دومین دوره جایزه آکادمی سینماسینما به دبیری کیوان کثیریان و ریاست کیانوش عیاری شنبه (19 مرداد) در هتل انقلاب تهران برگزار می‌شود.

آن‌طور که هنرآنلاین گزارش داده، داریوش مهرجویی فیلمساز معتبر سینمای ایران به جمع اعضای آکادمی سینماسینما اضافه شد و به این ترتیب تعداد اعضای این آکادمی به ۸۶ نفر رسید.
این آکادمی از سینماگران و منتقدان مطرح سینما تشکیل شده و با جمع‌بندی آرای آنان در مراسم پایانی جایزه آکادمی سینماسینما به بهترین‌های سینمای ایران در سال ۹۷ در هشت رشته تندیس مهرگیاه و جایزه تعلق می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر