jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۱۲۸۶ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دیروز عکسی در رسانه‌ها منتشر شد که ترکیب غیرمنتظره‌ای را نشان می‌داد.

شهرداد روحانی محمد معتمدی، اصغر همت، حمیدرضا آذرنگ، اسماعیل خلج، اسماعیل آذر، مهدی افضلی و رضا رحمانی. می‌دانید که این آخری، وزیر صنعت، معدن و تجارت است. حالا چرا هنرمندان به دیدار آقای وزیر شتافته بودند، عرض می‌کنیم.
در این دیدار در واقع هنرمندان ضمن بیان برخی دغدغه‌های خود، از وزیر صمت خواسته‌اند حضور حمایتی پررنگ‌تر صنعت از هنر ایران را تسهیل کند. رضا رحمانی هم با استقبال از پشتیبانی همه جانبه صنایع از هنر، گفته که صنعت و تجارت ما برای فرهنگ‌سازی نیازمند اصحاب فرهنگ و هنر است.
مهدی افضلی، مدیر عامل موسسه توسعه هنرهای معاصر آغازگر این نشست صمیمانه بوده. او گفته از تمایل جدی وزیر صمت برای همکاری با جامعه هنری باخبر شده است. اسماعیل آذر، شاعر شناخته‌شده هم در ادامه خواهان نگاه حمایتی صنایع از ادبیات ایران شده. حبیب‌ا... صادقی نقاش، علی شیرازی دیگر هنرمند تجسمی، سیف‌ا... پویاراد موسس دوسالانه نقاشی دامون‌فر، حمیدرضا نوربخش مدیر‌عامل خانه موسیقی، شهرداد روحانی رهبر ارکستر سمفونیک تهران، محمد معتمدی خواننده، شهرام گیل‌آبادی مدیرعامل خانه تئاتر، حمیدرضا آذرنگ دبیر جشنواره تئاتر مقاومت و اصغر همت و اسماعیل خلج بازیگر در این نشست خواهان توجه افزون‌تر صنایع به مقوله فرهنگ و هنر شدند. آقای وزیر هم در نهایت گفته که کمیته یا کارگروه هنر و صنعت هر چه زودتر تشکیل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر