jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۲۱۰۷۱   ۱۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۳:۵۱

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری اعضای ۱۳ نفره یک شرکت هرمی خبر داد.

دستگیری ۱۳ نفر از اعضای یک شرکت هرمی

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ شهرام پورسعادت گفت: مأموران پلیس آگاهی با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تبلیغات گسترده یک شرکت هرمی که در زمینه بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز فعالیت می‌کند، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران محل دقیق فعالیت شرکت هرمی را در شهر رباط کریم شناسایی و پس از تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی قضائی وارد مخفیگاه شده و ۱۳ نفر از اعضای این شرکت را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از محل موفق به کشف پک‌های آموزشی، کیس، مانیتور، کتابچه و جزوه‌های آموزشی در خصوص فعالیت این افراد شدند.

سرهنگ پورسعادت تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی جرم خود را قبول داشته و در ادامه اقرار کردند برای عضوگیری و اعتمادسازی آن‌ها، کار خود را قانونی جلوه می‌دادند که با هوشیاری پلیس شناسایی و پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضایی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها