jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۲۱۰۷۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۳:۵۱

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری اعضای ۱۳ نفره یک شرکت هرمی خبر داد.

دستگیری ۱۳ نفر از اعضای یک شرکت هرمی

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ شهرام پورسعادت گفت: مأموران پلیس آگاهی با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تبلیغات گسترده یک شرکت هرمی که در زمینه بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز فعالیت می‌کند، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران محل دقیق فعالیت شرکت هرمی را در شهر رباط کریم شناسایی و پس از تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی قضائی وارد مخفیگاه شده و ۱۳ نفر از اعضای این شرکت را دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از محل موفق به کشف پک‌های آموزشی، کیس، مانیتور، کتابچه و جزوه‌های آموزشی در خصوص فعالیت این افراد شدند.

سرهنگ پورسعادت تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی جرم خود را قبول داشته و در ادامه اقرار کردند برای عضوگیری و اعتمادسازی آن‌ها، کار خود را قانونی جلوه می‌دادند که با هوشیاری پلیس شناسایی و پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضایی شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر