Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
بازار عمومی کد خبر: ۱۲۱۲۳۱۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۱:۴۶

با توجه به اینکه پس از گذشت 60 روز، مبلغ جریمه‌های رانندگی دو برابر می‌گردد و همچنین با توجه به اینکه پلیس از عبور و مرور خودروهایی که جریمه بیش از یک میلیون تومان دارند جلوگیری می‌کند، پرداخت و تسویه جریمه‌های خودرو از حساسیت بالایی برخوردار است.

اگر خلافی دارید؛ سریعتر پرداخت کنید!

سابق بر این تنها راه اطلاع از میزان جریمه خودرو، مراجعه حضوری به دفاتر پلیس +10 بود اما در حال حاضر، روش‌های غیر حضوری استعلام و پرداخت خلافی نیز در دسترس هستند.

یکی از این روشها استعلام خلافی خودرو با استفاده از اپلیکیشن های موبایل است. اپلیکیشنی که در ادامه قصد معرفی آن را داریم امکانات کاربردی زیادی را در کنار استعلام خلافی خودرو گرد هم آورده است.

استعلام خلافی خودرو با فرمون

فرمون برنامه ای اندرویدی است که تا کنون بیش از 300 هزار نصب فعال داشته است. محبوبیت این برنامه به لطف ویژگی های کاربردی آن و به روزآوری خدمات و امکانات آن است . توسعه دهندگان خلاق این اپلیکیشن همواره در تلاشند با افزودن امکانات کاربردی جدید، نیاز کاربران را در حوزه های مختلف مرتبط با خودرو رفع کنند. در ادامه لیست امکانات این برنامه آمده است.

15 ویژگی برنامه فرمون (استعلام خلافی خودرو هوشمند)

برنامه فرمون علاوه بر استعلام خلافی خودرو ، استعلام نمره منفی گواهینامه و استعلام تصادفات، 12 ابزار کاربردی دیگر هم دارد:

قیمت گذاری خودرو: نمایش قیمت روز خودرو ( صفر، کارکرده، تصادفی و...)

خرید طرح ترافیک : امکان ثبت نام و خرید طرح ترافیک

استعلام بیمه شخص ثالث: نمایش اعتبار بیمه نامه شخص ثالث و امکان خرید بیمه

سرعت سنج یا کروز کنترل : همراه با هشدار عبور از سرعت مجاز

دوربین کنترل ترافیک: هشدار محدوده طرح زوج و فرد و طرح ترافیک

پلاک یاب: نمایش شهر و استان محل پلاک خودرو

جدول نمره منفی: جدول نمرات منفی گواهینامه و تخلفات مرتبط با هر نمره منفی

جدول تخلفات رانندگی: جدول تخلفات رانندگی همراه با کد تخلف و نوع تخلف

ایجاد پروفایل کاربری: ذخیره سوابق خلافی و پرداخت ها

مشاهده پرتکرارترین موارد خلافی: نوع خلافی پر تکرار به همراه تعداد آن در ماه

مشاهده بیشترین مکان تخلفات: نام مکان بعلاوه تعداد تخلفات در ماه

مشاهده پرتخلف ترین فرد: از بین افرادی که پروفایل کاربری ساخته اند

برای دانلود آخرین نسخه فرمون اینجا کلیک کنید.

با فرمون دیگر جریمه نمی شوید!

1-با ایجاد پروفایل کاربری در برنامه فرمون، سابقه تخلفات خود را خواهید داشت. در این لیست می توانید از تخلفات پرتکرار خود مطلع شوید و برای جلوگیری از تکرار آنها، دقت بیشتری کنید.

2-با فعال کردن کروز کنترل یا سرعت سنج فرمون، در هر مسیر یا جاده با سرعت مجاز برانید و نگرانی از بابت دوربین های کنترل سرعت نداشته باشید.

3-علاوه بر این فرمون دوربین های کنترل سرعت، طرح ترافیک و زوج و فرد را از طریق GPS شناسایی کرده و پیش از رسیدن به آنها هشدار می دهد.

توسعه دهندگان فرمون در کنار اپلیکیشن، وبسایتی با همین نام تهیه کرده اند تا مرجعی برای پاسخ به سوالات و نیازهای کاربران در زمینه های مختلف اعم از طرح ترافیک، خلافی خودرو، گواهینامه، معاینه فنی، تعویض پلاک، معرفی خودرو، کارت سوخت و پیش فروش خودرو و ... باشد. برای ورود به سایت فرمون کافیست روی لینک روبرو بزنید: https://farmooon.com

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: