jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۲۱۰۴۳۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۸  |  ۱۰:۲۷

قسمت‌ هفتم مسابقه استعدادیابی برنامه عصر جدید هم روی آنتن رفت و لحظات جذابی را رقم زد.

وقتی امین حیایی ذوق‌زده می‌شود +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه «عصر جدید» این هفته با تغییر زمان پخش مواجه شد.

قسمت‌ هفتم مسابقه بزرگ استعدادیابی «عصر جدید» امشب روی آنتن رفت و لحظات جذابی را رقم زد.

عرشیا اولین شرکت کننده امشب برنامه عصر جدید بود؛ شرکت کننده ای که در دور اول این مسابقه با چشم بسته بندبازی کرد.

او این بار کار خودش را با بازی با چند توپ آغاز کرد و با بندبازی به پایان برد. کاری که تمرکز بالایی می خواست.

هماهنگی بالای اجرای عرشیا با موسیقی متن بسیار جالب توجه بود و او در پایان با چهار چراغ سفید داوران روبرو شد.

در پایان این بخش، علیخانی درباره مشکلات رشته بندبازی گفت: این مهارت در دنیا بسیار جذاب است، اما عرشیا و دوستان او مکانی برای تمرین این کار ندارند و این روز‌ها بیشتر در پارک‌ها تمرین می‌کنند.

شرکت کننده دوم عصر جدید خانم جوانی بود که با رای مردم به این مرحله آمد. خانم جوانی که به قول خودش اوریگامی همه زندگی اش شده بود، این بار از ماجرای بیماری پوستی اش گفت. بیماری که از کودکی همه زندگی اش را دچار تغییر و تاثیر کرده بود. بیماری برص که این شرکت کننده با استفاده از مهارت اوریگامی حالات و احساسات مختلف خودش را به نمایش گذاشت و البته حضار را هم تحت تاثیر قرار داد.

اما در میان داوران این امین حیایی بود که رای سفید نداد. از نظر او این اجرا توام با آرامش مورد انتظار بوده، اما چندان تفاوت و جذابیتی نسبت به اجرای قبلی خانم بحرالعلومی نداشت. اما... اتفاق جالب اینجا مذاکره آریا عظیمی نژاد برای گرفتن رای از امین حیایی بود. امین حیایی بعد از شنیدن حرف های عظیمی نژاد رو به او با خنده گفت: «الان اومدی بالای سر من ایستادی که من رای بدم». نهایتا همین کار را هم کرد و رای مثبت داد.

کیا رکنی شرکت کننده سوم عصر جدید، پسر جوانی بود که در مرحله قبل آریا عظیمی نژاد به او پیشنهاد ساخت تیتراژی خاص برای عصر جدید را داده بود.

جوانی که مهارت بیت باکس (حنجره نوازی) را این بار با اجرایی هیجان انگیز و با استفاده از یک ساز موسیقایی به نمایش گذاشت؛ و در نهایت چهار رای سفید را گرفت.

در اجرای چهارم ارتش ۴۱ نفره گروه «پیرامید» به سرپرستی بهنام روستایی روی صحنه آمدند. این گروه لحظات تماشایی ژیمناستیک-نمایش (آکروژیم) را به نمایش گذاشتند.

نکته جالب در این گروه حضور یک پسر سه سال و نیمه بود؛ البته آن‌ها با نظم خاصی اجرا می کردند.

اجرایی که در نهایت با رای مثبت داوران همراه شد؛ البته علیخانی، بشیر حسینی و رویا نونهالی بر سر تعلل عظیمی نژاد در رای دادن با او شوخی کردند؛ تا جایی که رویا نونهالی به جای آریا عظیمی نژاد رای داد و چراغ قرمز او را روشن کرد.

عظیمی نژاد هم به طنز گفت: آدم اینجا حریم شخصی نداره. اما از لحظه های جالب این اجرا زمانی بود که امین حیایی ذوق زده شد و پسر بچه بامزه و تپل گروه را در آغوش گرفت.

در پایان قسمت هفتم عصر جدید، داوران کیا رکنی و گروه پیر امید را به عنوان برگزیده انتخاب کردند. حال باید منتظر ماند و دید که مردم از میان این دو برگزیده، کدامیک را برای حضور در مرحله بعد این مسابقه انتخاب می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر