jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۶۹۸۴ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مسؤولان سازمان NBA در حالی نامزدهای بهترین‌های این فصل از رقابت‌ها را در بخش‌های مختلف اعلام کردند که برای اولین‌بار در ۱۱ سال اخیر نام لبرون جیمز ، فوق ستاره بسکتبال آمریکا دیده نمی‌شود. کاربران و هواداران می‌توانند در بازه زمانی یکماهه بهترین‌های بسکتبال NBA را در این فصل انتخاب کنند و در نهایت بهترین‌ها در بخش‌های مختلف ماه آینده میلادی اعلام می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر