jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۳۹۰۱   ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مخاطبان رادیو پیام و آوا می‌توانند عکس‌های خود را با معلمانشان برای این شبکه‌ها بفرستند تا در رادیو نما به‌نمایش درآید.

به گزارش جام‌جم، شهرام ملازاده، مدیر شبکه‌های رادیویی پیام و آوا گفت: آگاهی، رشد و بالندگی جوامع بشری مدیون هدایت انبیا اولیای الهی و کسانی است که در عرصه علم و دانش و در مسیر حرکت انبیاء در کسوت معلمی به هدایت انسان‌ها همت گمارده‌اند؛ به همین منظور شبکه رادیویی پیام در راستای گرامیداشت مقام والای معلم در سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و گرامیداشت هفته مقام معلم، با ویژه‌برنامه «معلم من» لحظات متفاوتی را برای معلمان سرزمینمان به یادگار خواهد گذاشت.
وی افزود: شنوندگان رادیو پیام به‌مناسبت هفته معلم در سراسر کشور می‌توانند با رادیو پیام همراه و در خاطره‌سازی و قدردانی از زحمات معلمان خود نقش ارزنده‌ای ایفا کنند.
ملازاده در پایان گفت: مخاطبان رادیو پیام می‌توانند در هفته معلم ضمن ارسال پیام‌های تبریک خود از طریق سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۰۱۰۴۷، با معلمان خود عکس گرفته و از سایت رادیو پیام از طریق دیوار مخاطبان عکس‌های خود را ارسال کنند تا با نام خودشان در رادیونمای رادیو پیام و آوا مشاهده کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر