jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۳۲۸۳   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

محمدرضا علیمردانی، بازیگر و گوینده در برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا اعلام کرد قرار بود سه بار با مهران مدیری همکاری کنم، اما نشد.این بازیگر در پاسخ به این سوال که آیا مایل است بیشتر نقش جدی بازی کند و اگر مهران مدیری به او پیشنهاد بدهد می‌پذیرد یا خیر، گفت: در این مقطع دلم می‌خواهد کارهای جدی بازی کنم. طنز هم اگر پیشنهاد شود، دوست دارم طنز موقعیت باشد. کارهای عطاران به شدت شیرین است. آقای مدیری محبت داشتند و دو دفعه شرمنده شان شدم و زمانمان به هم نخورد.
وی ادامه داد: یک بار سر فصل دوم قهوه تلخ رفتم و بار دیگر برای فیلم سینمایی او و آخرین بار هم برای سریال هیولا که باز هم شرمنده شدم. مسؤولیت روی سرم ریخته و نظارتی بر دوبله‌ها دارم. دیرین دیرین و پندانه هم هست.
علیمردانی در پاسخ به این‌که با درآمدهایش غیر از برج‌سازی چه می‌کند، افزود: من برجی ندارم. پول‌ها خرج زندگی می‌شود. ماشین خاص و گرانقیمتی ندارم. ماشینم البته ارزان هم نیست.
این دوبلور در پاسخ به این که آیا همچنان ما بهترین دوبله دنیا را داریم، گفت: بعد از موج نویی که اتفاق افتاد و کار رقابتی شد، همچنین واحد دوبلاژ هم به جوان‌ها عرصه داد، دوباره بهترین شدیم. من نمی‌پذیرم که در دوبله مافیا وجود دارد، بعضی‌ها می‌توانند کارها را انحصاری انجام بدهند، ولی ما خدایی داریم که سمیع و بصیر است و اگر زحمت بکشید راه را برایتان باز می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها