jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۱۹۷۷۹۶   ۲۵ اسفند ۱۳۹۷  |  ۱۵:۵۰

شبکه های رادیویی همزمان با فرا رسیدن سال جدید و افزایش مسافرت های نوروزی به صورت ویژه، برنامه های مربوط به «راهیان نور» را بصورت گسترده و در قالب ساختارهای مختلف به روی آنتن می برند.

رادیو، همنوا با راهیان نور

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت صدا، در ایام نوروز شبکه های رادیویی ایران، تهران، گفتگو، پیام، سفر، قرآن، جوان، معارف، اقتصاد، ورزش، سلامت، فرهنگ، نمایش و صبا علاوه بر تولید برنامه های گوناگون ویژه راهیان نور، با استفاده از گزارشگران مستقر در مناطق مورد نظر، این رویداد بزرگ فرهنگی – معنوی کشورمان را پوشش می دهند.

مطابق با برنامه ریزی های صورت گرفته، تا شانزدهم فرورودین ماه، ویژه برنامه های مربوط به راهیان نور از شبکه های مختلف رادیویی به روی آنتن می رود.

این برنامه ها شامل موضوعاتی از قبیل گفتگو، گزارش، نمایش، مستند و موارد متعدد دیگر است که در ایام نوروز به سمع مخاطبان شبکه های رادیویی می رسد.

بر این اساس رادیو اقتصاد با «اقتصاد به وقت بهار» و «بهار پلاک 98»، رادیو ایران با «فرش بنفشه» و «صفحه من (ویژه راهیان نور)»، رادیو پیام، رادیو جوان و رادیو تهران با «ویژه راهیان نور»، رادیو سلامت با
«کافه بهار» و «آیتم راهیان نور»، رادیو فرهنگ با «ساز نوروز» و «رادیو کتاب»، رادیو صبا با «هم پای صبا»، رادیو قرآن با برقراری ارتباط با گزارشگران مستقر در مناطق مورد نظر و «همایش قرآن و دفاع مقدس»، رادیو گفتگو با «سرزمین ملائک» و «زیارت معرفت»، رادیو معارف با «راهی به آسمان»، رادیو نمایش با «بهار نارنج»، «آبی آسمانی» و «جای حبیب خالی» و رادیو ورزش با «عیدانه» همراه مردم مومن و انقلابی در رویدادهای مربوط به راهیان نور هستند.

همچنین جدول پخش برنامه های راهیان نور به شرح ذیل اعلام می شود:
رادیو اقتصاد تا 14 فروردین «بهار پلاک 98» را از ساعت 11:50 و «به وقت بهار» را ساعت 17 همچنین شب بهاری را در 29 اسفند 97 از ساعت 23 به روی آنتن خود می برد.

رادیو ایران تا16 فروردین «صفحه من ـ راهیان نور (ویژه)» را از ساعت 8:30 و «فرش بنفشه» را ساعت 17:10 به سمع مخاطبان می رساند.

رادیو پیام تا 16 فروردین و در ساعات 08:05، 13:05 ، 15:05 و 19:05 «ویژه راهیان نور» را پخش می کند.

رادیو تهران، رادیو جوان و رادیو سفر تا 16 فروردین و در ساعات مختلف و به تناوب ویژه «راهیان نور» را به روی آنتن می برند.

رادیو سلامت تا 16 فروردین و در ساعات مختلف «ویژه راهیان نور» و همچنین «کافه بهاری سلامت» را از ساعت 11:50 در همین بازه زمانی به سمع مخاطبان می رساند.

رادیو صبا تا 14 فروردین «هم پای بهار» را هر روز از ساعت 15 به روی آنتن می برد.

رادیو فرهنگ تا 16 فروردین «ساز نوروز» را از ساعت 11:45 و «رادیو کتاب» را تا 14 فروردین ساعت 20:30 به سمع مخاطبان می رساند.

رادیو قرآن تا 16 فروردین با برقراری ارتباط با گزارشگران در ساعات 11:15 و 16:15 علاقه مندان به راهیان نور را همراهی می کند.

رادیو گفتگو تا 15 فروردین «سرزمین ملائک» را در ساعات 13:15 و 18:45 و «زیارت معرفت» را در همین مقطع زمانی و از ساعت 19:00 به روی آنتن می برد.

رادیو معارف تا یازده فروردین «راهی به آسمان» را از ساعت 08:35 به سمع مخاطبان می رساند.

رادیو نمایش تا 16 فروردین «بهار نارنج» و «آبی آسمان دهم» را به ترتیب از ساعت 09:30 و 17:15 همچنین جای حبیب خالی را از ساعت 17:15 دوم فروردین به روی آانتن می رود.

رادیو ورزش تا 16 فروردین «عیدانه» و «با راهیان نور» را به ترتیب از ساعت 10:30 و 13:30 به سمع مخاطبان می رساند.

خاطرنشان می شود هموطنان در هر کجا می توانند علاوه بر گیرنده های رادیویی خود از طریق رادیو نما، سایت شبکه های رادیویی و اپلیکیشن تلفن همراه رادیو قابل دریافت از نشانی www.iranseda.ir شنونده برنامه های رادیویی باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر