jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۷۶۲۸ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

پیروزی 7 بر صفر من‌سیتی در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل شالکه و صعود این تیم به مرحله یک‌چهارم نهایی، چند رکورد را جا‌به‌جا کرد. من‌سیتی در مجموع دو بازی رفت و برگشت شالکه را با نتیجه 10 بر 2 شکست داد.

به گزارش بلیچر ریپورت تا پیش از این فقط بایرن توانسته بود چند فصل پیش با همین نتیجه 10 بر 2 در دو بازی آرسنال را از پیش رو بردارد. علاوه بر این، سرخیو آگوئرو با زدن 2 گل در بازی برگشت، توانست به یک رکورد شخصی برسد. به این ترتیب او در شش فصل متوالی توانسته در تمام رقابت‌ها بیش از 25 گل برای من‌سیتی بزند. همچنین با صعود من‌سیتی، برای اولین بار از سال 2011 است که سه تیم انگلیسی به مرحله یک‌چهارم می‌رسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر