jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۱۴۱۵   ۲۳ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

ملی‌پوشان بسکتبال در حالی خودشان را برای پنجره ششم و پایانی رقابت‌های انتخابی جام جهانی آماده می‌کنند که دو بازیکن دو رگه به این اردو دعوت شده‌اند.

اولی نوید نیکتاش است که روز گذشته به ایران رسید و به اردوی تهران تیم ملی ملحق شد و دیگری مایک رستم پور است که همزمان با آغاز اردوی تیم ملی در تهران، تمرینات خود با این تیم آغاز کرد. این بازیکن دو رگه ایرانی ـ آمریکایی که در لیگ اسلواکی بازی می‌کند پیش از این تجربه‌ای از حضور در اردوی تیم ملی بسکتبال ایران نداشت. تیم ملی بسکتبال در چارچوب پنجره ششم و پایانی انتخابی جام جهانی، دوم اسفندماه در تهران به مصاف ژاپن می‌رود و پنجم اسفندماه هم با استرالیا دیدار خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر