jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۵۹۶۹ ۱۳ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

گیلرمو دل تورو در کنار کارگردانی نسخه تازه‌ای از «پینوکیو»، درام ترسناک «وحشت‌زده» را هم تولید می‌کند. این فیلم، نسخه انگلیسی‌‌زبان و دوباره‌سازی شده یک فیلم موفق آرژانتینی است. دیمین گرواسی که نسخه اصلی فیلم را در سال 2017 کارگردانی کرد، برای کارگردانی نسخه تازه آن هم پشت دوربین قرار خواهد گرفت. نسخه آرژانتینی زبان در کنار فروش بالا در جدول گیشه نمایش سینماهای آرژانتین، توانست تعدادی جایزه هم از مراسم‌های مختلف سینمایی کشور خود بگیرد.

داستان این درام پررمزوراز و دلهره‌آور، درباره سه مامور مالیخولیایی تحقیق جنایی است. یک افسر کمیسر محلی، از این سه نفر می‌خواهد معمای یک قتل را کشف کنند، اما این سه مامور با مجموعه‌ای از حوادث وحشتناک و غیر‌قابل قبول روبه‌رو می‌شوند. حضور این
سه در خیابان‌های شهر بوئنوس‌آیرس، به‌زودی به کابوس بزرگ زندگی‌شان تبدیل می‌شود. دل تورو نسخه تازه وحشت‌زده را با همکاری شرکت فیلمسازی فوکس سرچلایت تهیه می‌کند. زمان شروع کار فیلمبرداری هنوز معلوم نیست و دل تورو این روزها مشغول انتخاب بازیگران اصلی آن است. /کولیدر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر