jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۸۵۶۴۰   ۱۵ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

حکایت چهل سال سرود‌های انقلاب و انقلاب سروده‌‌ها را از رادیو فرهنگ بشنوید.

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ هر قسمت برنامه «چله بهار» در باره یک سرود انقلابی و معرفی عوامل ساخت آن سرود صحبت می‌کند و در نهایت با پخش کامل آن سرود خاطرات ایام انقلاب را زنده می‌کند.
علاقمندان می‌توانند این برنامه را یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها ساعت 18 و 30 دقیقه از رادیو فرهنگ بشنوند. «چله بهار» در گروه تولید و تامین به تهیه‌کنندگی بهرام رحمانی و اجرای پیشکوستان گویندگی رادیو استاد امیر نوری، خانم‌ها سرور پاک نشان و نرگس اصفهانی، نویسندگی مهین اکبری وباقر خلیلی تولید و پخش می‌شود. رادیو فرهنگ را روی موج اف ام ردیف 106 مگا هرتز بشنوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر