jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۵۴۲۴ ۲۹ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

درام دادگاهی بدون نام تاد هاینز، بازیگرانش را پیدا کرد. مارک روفالو، آن هاتاوی و تیم رابینز، سه بازیگر محوری این درام بدون نام هستند. خط اصلی داستان فیلم که برگرفته از رویدادهای واقعی است، پرونده حقوقی مربوط به شرکت بزرگ دوپونت و اقدامات ضد محیط‌زیستی آن‌را به تصویر می‌کشد. فیلمنامه فیلم با نگاهی به مقاله جنجالی نیویورک‌تایمز نوشته می‌شود، که اختصاص به حقوقدانی داشت که علیه دوپونت یک غول شیمیایی جنگی حقوقی به راه انداخت. رابرت بیلوت، وکیل زبده دعاوی با پرونده‌ای که در دادگاه به راه انداخت، توجه محافل عمومی را به خود جلب کرد. او با یک شکایت حقوقی در دفاع از محیط‌زیست، شرکت قدیمی و پرقدرت دوپونت را به پای میز محاکمه و دادگاه کشاند. مارک روفالو نقش بیلوت را بازی خواهد کرد. کلید فیلمبرداری این درام پرتنش دادگاهی، همین روزها زده می‌شود. روفالو مدت‌هاست که قرار است نقش ابرقهرمان هالک را برای فیلمی از کمپانی والت دیزنی بازی کند. / کولیدر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر