jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۵۴۲۴ ۲۹ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

درام دادگاهی بدون نام تاد هاینز، بازیگرانش را پیدا کرد. مارک روفالو، آن هاتاوی و تیم رابینز، سه بازیگر محوری این درام بدون نام هستند. خط اصلی داستان فیلم که برگرفته از رویدادهای واقعی است، پرونده حقوقی مربوط به شرکت بزرگ دوپونت و اقدامات ضد محیط‌زیستی آن‌را به تصویر می‌کشد. فیلمنامه فیلم با نگاهی به مقاله جنجالی نیویورک‌تایمز نوشته می‌شود، که اختصاص به حقوقدانی داشت که علیه دوپونت یک غول شیمیایی جنگی حقوقی به راه انداخت. رابرت بیلوت، وکیل زبده دعاوی با پرونده‌ای که در دادگاه به راه انداخت، توجه محافل عمومی را به خود جلب کرد. او با یک شکایت حقوقی در دفاع از محیط‌زیست، شرکت قدیمی و پرقدرت دوپونت را به پای میز محاکمه و دادگاه کشاند. مارک روفالو نقش بیلوت را بازی خواهد کرد. کلید فیلمبرداری این درام پرتنش دادگاهی، همین روزها زده می‌شود. روفالو مدت‌هاست که قرار است نقش ابرقهرمان هالک را برای فیلمی از کمپانی والت دیزنی بازی کند. / کولیدر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

جهاد همچنان باقی است

جهاد همچنان باقی است

چهلمین سال است که مردم ایران آغاز یک دفاع را جشن می‌گیرند. هرچند جنگ، تلخی و سختی و سیاهی دارد، اما آغاز دفاع‌مقدس از 31شهریور شروع فصل جدیدی از جهاد و ایستادگی بود که ثمره آن، امروز مصونیت‌بخشی نظام در ساحات مختلف است.

وقت‌کشی به نفع کرونا

وقت‌کشی به نفع کرونا

دیروز رئیس‌جمهور از احتمال بازگشت برخی محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در بعضی از استان‌ها خبر داد و به نظر می‌رسد بعد از گذشت حدود سه هفته از آغاز موج سوم همه‌گیری کرونا در ایران، دولت بالاخره به فکر اجرای تدابیری سختگیرانه برای کنترل این موج افتاده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر