jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۳۷۹۶ ۲۳ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مدتی است ویدئویی از یک سریال در فضای مجازی منتشر شده است که در آن مهناز افشار حضور دارد.

بسیاری افشار را بازیگر سینما می‌دانند و به خاطر ندارند او 20 سال پیش،‌ زمانی که شهرت امروز را نداشت در یک مجموعه تلویزیونی بازی کرده است.
نام این سریال «گمشده» است که به کارگردانی مسعود نوابی سال 77 در 13قسمت ساخته و از شبکه یک پخش شد.
قصه گمشده از این قرار بود که در جریان قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲، پسربچه‌ای همراه پدر در تظاهرات شرکت می‌کند و با مشاهده کشته شدن پدرش در این تظاهرات، حافظه‌اش را از دست می‌دهد اما... .
رویا تیموریان، ایرج راد، الیکا عبدالرزاقی، فرخ‌لقا هوشمند، دانیال حکیمی، باقر صحرارودی، رضا خندان،‌ رحمان مقدم و... از چهره‌های حاضر در این اثر بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر