jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۷۵۹۳۳   ۲۱ آبان ۱۳۹۷  |  ۱۳:۴۹

جانشین کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی‌عصر(عج) از دستگیری مالخران دریچه‌های مسروقه آب، برق و مخابرات خبر داد.

مالخران دریچه‌ های چدنی دستگیر شدند

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، سرهنگ حمیدرضا رضایی در تشریح جزئیات خبر فوق، گفت: در اجرای دستور قضایی مبنی بر دستگیری خریداران دریچه‌های مسروقه آب، برق و مخابرات، تیم عملیات کلانتری، شناسایی افرادی که اقدام به خرید دریچه‌ های چدنی از سارقان می‌کردند، در دستور کار قرار گرفت.

جانشین کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی‌عصر(عج) تصریح کرد: در این راستا دو مالخر سابقه‌دار که عمدتاً سارقان برای فروش اموال مسروقه به آنها مراجعه می‌کردند در منطقه خلازیر شناسایی شدند.

وی افزود: پس از هماهنگی قضایی، ماموران وارد عمل شدند و دو متهم مورد نظر را در گاراژی دستگیر و تعداد ۲۵ عدد دریچه چدنی با ارزشی تقریبی هر کدام حدودا ۸۰۰ هزار تومان کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با توجه به اینکه اموال کشف شده مربوط به شرکت‌ مخابرات، آبفا و شهرداری تهران است نمایندگان ادارات فوق با مراجعه به مراجع قضایی نسبت به تشکیل پرونده اقدام کردند.

سرهنگ رضایی با بیان اینکه سرقت اینگونه اموال بستر‌ساز سرقت‌هایی همانند سرقت کابل، تجهیزات مخابراتی و همچنین بروز مشکلاتی همچون قطع برق و قطع خطوط مخابراتی است از همه شهروندان درخواست کرد: چنانچه در این خصوص موردی را مشاهده کردند، سریعا موضوع را از طریق فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر