jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۴۰۶۴ ۱۰ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

خیام وقار کاشانی، بازیگر نقش «رضا» در سریال «زندگی از نو» در گفت‌وگو با فارس بیان کرده است:

از سال ۷۶ تئاتر را شروع کردم و از ۷۹ وارد دانشگاه تئاتر شدم و در رشته بازیگری تحصیل کردم و از همان سالها در کنار تحصیل به صورت حرفهای این هنر را دنبال کردم.

موضوع این سریال برایم جدید بود و در این سالها علاقه شخصیام به حفظ محیطزیست و فضای گردشگری قابل کتمان نبوده و نیست.

برای تولید این سریال از فضاهای متداول، آپارتمانی و همچنین قاببندیهای متداول در تلویزیون فاصله گرفتیم و سعی شده تا در این سریال تصاویر به صورت سکانس پلان گرفته شود و همه اینها امتیازهایی است که کار را متمایز کرده و باعث شده تا مردم نیز «زندگی از نو» را دوست داشته باشند.

بلافاصله بعد از پایان بازیام در زندگی از نو، مشغول بازی در سریال «خانواده دکتر ماهان» به کارگردانی علی محمد قاسمی شدم. این سریال هم موضوعی مشابه با «زندگی از نو» دارد، اما از زاویهای دیگر به این موضوع پرداخته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر