jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۲۰۳۷   ۳۰ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

هواداران سپاهان بشدت فرشید اسماعیلی را در فضای مجازی تهدید کرده‌اند. از بازیکن با اخلاق استقلال اخیرا مصاحبه‌ای منتشر شد که در آن می‌گوید پنالتی سپاهان مقابل نساجی پنالتی نبوده است. بعد از انتشار این حرف‌ها حمله شدیدی در فضای مجازی به این بازیکن شد و هواداران تیم سپاهان تا توانستند علیه او بد و بیراه گفتند. اسماعیلی در این‌باره سکوت کرده ولی بعید به نظر می‌رسد در بازی روز جمعه این هفته مقابل سپاهان به میدان برود. عضله زیر شکم این بازیکن آسیب دیده است. هر چند او بدون مشکل توانست با تیم تمرین کند ولی بعید به نظر می‌رسد شفر در دیدار سپاهان به این بازیکن میدان دهد.

اسماعیلی مشکلی دارد که نگران کننده است. دو سال قبل هم عضله زیر شکم امید ابراهیمی آسیب دید ولی این بازیکن تصمیم گرفت برای استقلال بازی کند. وقتی هم بازی کرد، مصدومیتش تشدید شد و مجبور شد نزدیک به چهار ماه بیرون از میادین بماند. اسماعیلی هم از این میترسد که مبادا بازی کند و آسیب دیدگی اش تشدید شود. به همین خاطر احتمالا او در بازی روز جمعه هم بیرون میماند. دیروز وقتی از فرشید در این باره سوال کردیم جواب داد: «باید امروز در تمرین حاضر شوم و قطعی مشخص میشود که میتوانم برای استقلال بازی کنم یا نه؟»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر